Qočna

Den otevřených dveří UMŠ Qočna

Univerzitní mateřská škola Qočna zve srdečně všechny zájemce na den otevřených dveří, který proběhne ve dnech 20. 4. a 27. 4. 2022 v čase 9–11 a 14–16 hodin.

Univerzitní mateřská škola Qočna je mateřskou školou, jejíž zřizovatelem je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Vznikla s podporou ESF a od roku 2011 působí jako soukromá firemní mateřská škola.

Primárně je UMŠ určena pro děti zaměstnanců a studentů UTB, ovšem navštěvovat UMŠ mohou také děti, jejichž rodiče nemají příslušnost k univerzitě. Mateřská škola má aktuálně tři třídy, dvě pracují v heterogenním věkovém složení (od 2 do 5/6 let) a jednu věkově homogenní třídu předškoláků zaměřenou na přípravu dětí na vstup do základní školy (s kapacitou 13 předškoláků).