studium

UTB letos poprvé organizuje letní školy online

Díky velkému zájmu otevřelo Mezinárodní oddělení zlínské unierzity kurz Quantitative Tools For Qualified Managerial Decision Making, který  zaštiťuje Fakulta managementu a ekonomiky. Kurz zaujal 17 účastníků převážně z Evropy, nejvíce zástupců má Německo.

“Studenti letní školy mají možnost získat znalosti v oboru manažerského rozhodování, které je postaveno na kvantitativních indikátorech a statistice.

Dále se seznámí s moderními trendy v uvedené oblasti. Výuka probíhá přes interaktivní online aplikaci MS Teams,” řekl Pavel Býček, vedoucí Mezinárodního oddělení UTB.

Kurz je zakončem zkouškou a úspěšní absolventi získají certifikát s kreditovým ohodnocením.

UTB tak reaguje na požadavky vzdělávacího trhu, který se díky pandemii koronaviru transformuje do online světa.