přednáška

Václav Novák – Jak z firmy za pár milionů udělat firmu za miliardy

V pondělí 6. 3. 2023 od 16 hodin ve Wichterleho sále Fakulty managementu a ekonomiky UTB ve Zlíně (Mostní 5139) přivítáme jedno z nejvýraznějších jmen tuzemské manažerské scény. S přednáškou a diskuzí s návštěvníky za námi přijede Václav Novák, který je nejslavnějším českým krizovým manažerem. Zaslouženě.

Václav Novák vystudoval ČVUT a stal se pedagogem. Ve výuce matematiky pokračoval až do roku 1985, kdy emigroval do Kanady.  Tam si mimo jiné vyzkoušel výuku v indiánské rezervaci. Svou cestu emigranta nakonec ale zakončil v USA, kde vystudoval ekonomii na University of Phoenix. V exilu se začíná věnovat krizovému managementu. Po návratu do domoviny, ve svých 41 letech, spoluzakládá manažersko-investiční skupinu M.L. Moran.  Ta je dnes považována za skupinu s nejrozsáhlejšími referencemi v oblasti krizového managementu.  V prvním roce ji dostává na celkové tržby 40 milionů korun, ve druhém na 400 milionů korun a ve třetím už na 700 milionů korun. V novém tisíciletí se pouští do záchrany celé řady předních firem a značek, mezi nimi např. hutnicko-strojírenského giganta, holdingu Vítkovice, významné chemičky Setuza či ČSA.  Celkem pracoval na více než 25 projektech aniž by jediný z nich skončil krachem. Teď přijede předat svůj příběh vám všem. U toho musíte být!

Přijďte se ptát, diskutovat, inspirovat, nebo jen načerpat nové informace a motivace.

Více informací najdete na facebookové události akce.