utb

XX. Reprezentační ples UTB

V pátek 14. února 2020 si v Kongresovém centru Zlín společně zatančíme na XX. Reprezentačním plese Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Letošní jubilejní ročník nás společně přenese až na pomyslný vrchol plesové sezóny. Tématem tohoto roku je totiž Ples v opeře. Červený koberec, vzácní hosté, velké róby, honosné šperky, dechberoucí účesy, to vše zabalené do okouzlujících prostor velkých divadel a sálů zdobených zlatem.

Téma Ples v opeře nabízí spoustu možností a fantazie v oblasti dress code. Ale buďme obezřetní, v jednoduchosti je síla. Pokud i přesto tápete, co zvolit, sledujte stránku ples.utb.cz a my vám včas poradíme.

Předprodej

• 30. 1. 2020 ve 20 h | Spuštění on-line předprodeje (následné vyzvednutí on-line rezervací do 4. 2. 2020)
  • 3.-6. 2. 2020 vždy od 14 do 18 h | Offline předprodej na obvyklém místě v přízemí budovy U13
  • 10-13. 2. 2020 vždy od 14 do 18 h | Opět offline předprodej v přízemí budovy U13
  • Od 3. 2. 2020 máte možnost zakoupit lístky na stání v menzách na U2, U5 a U13 (Pozor prodej nebude na menze U4!)

Sledujte událost na Facebooku a web ples.utb.cz pro více informací.