utb

XXI. Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati

Vážení zaměstnanci, milé studentky, milí studenti, s radostí vás po dvouleté pauze zveme na XXI. Reprezentační ples Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který se uskuteční v pátek 3. března 2023 v Kongresovém centru.

V průběhu tohoto kouzelného večera vám bude běhat mráz po zádech, naším tématem je totiž zimní bál. ❄️ Nechte se unést zimní atmosférou, během níž na vás bude čekat zmrzlina, socha z ledu a spousta skvělých účinkujících jako Prestige Symphony Orchestra, Prague Lounge Trio a mnoho dalších. Chybět samozřejmě nebude ani velkolepé půlnoční překvapení. Celým večerem vás bude provázet moderátorská ikona Lucie Borhyová.

Abychom vás na zimní bál trochu navnadili, připravili jsme si pro vás také doprovodný program, který bude mít hned několik podob. Zveme vás proto na:

• 8. 2. Bruslení (nutné mít vlastní brusle)
  • 14. 2. Tančírnu (nutná registrace předem)
  • 21. 2. Workshop míchání drinků (nutná registrace předem)
  • 28. 2. Promítání filmu
  • 3. 3. Kadeřnický a kosmetický salon ?? – V den D se dámy mohou přijít zkrášlit šikovnými kadeřnicemi a kosmetičkami za symbolickou částku 500 Kč. Služby se budou vykonávat 3. 3. 2023 mezi 14:00 – 19:00 v budově U44 (ulice Univerzitní 2431). Rezervace zde: https://ples.utb.cz/salony

!Prodej vstupenek ukončen!

Pro více informací nezapomeňte sledovat web Reprezentačního plesu UTB, sociální sítě Studentské unie a Univerzity.

Těšíme se na vás!