dobrovolnictví

Zapojte se do dobrovolnické činnosti!

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se společně se svými studenty a skauty zapojuje do podpory dobrovolnické sítě, která v současné nepříznivé epidemiologické situaci zajišťuje pomoc těm nejpotřebnějším (lidé nad 60 let, chronicky nemocní, osoby se sníženou imunitou). Prosím, pokud máte chuť pomoci a jste ve Zlíně, připojte se k nám.

Přihlásit se můžete vyplněním formuláře Dobrovolníci ze Zlína a okolí.

Momentálně jsou nejvíce zapotřebí dobrovolníci, kteří mohou distribuovat jídlo, léky, roušky a další potřebné věci v jednotlivých čtvrtích města Zlína, ve  spolupráci se skauty a studenty ze spolku UTB za klima. Zapojit se můžete i šitím roušek, kterých je stále nedostatek.

Velmi ceněná je také pomoc organizační: hledá se jeden hlavní koordinátor na pomoc skautům (práce nejlépe fyzicky ve  Zlíně –  Malenovicích) a další online koordinátoři, kteří pomohou s propojováním nabídky a poptávky.

Vyplněním dotazníku (výše) se zařadíte do seznamu dobrovolníků nabízejících pomoc. Naši koordinátoři vás budou kontaktovat.

V případě, že víte o někom, kdo potřebuje pomoc, vyplňte prosím dotazník Poptávám pomoc. Opět vás budou kontaktovat naši koordinátoři.

Aktuální dění můžete sledovat i ve facebookové skupině Dobrovolnická pomoc Zlín a okolí.

Děkujeme všem, kteří se zapojí. Jsme v tom společně!