festival

Zažij vědu – První vědecký festival ve Zlíně? A už po druhé?!

Je to tak! Posouváme hranice popularizace vědy a tasíme se s festivalem, jehož součástí se díky jedinečným workshopům můžete stát i vy! Zapište si do diáře 25. 2. 2020.

Dobře víme, že moudrost se nedá vyčíslit, proto jsou všechny workshopy úplně zdarma. Stačí se pouze zavčasu zaregistrovat a chytnou své místečko.

Není třeba se lekat termínů jako je “supramolekulární chemie”, nebo “reologie”. Úkolem našich workshopů je právě přiblížit vám naši vědu a obory, se kterými se denně setkáváte a možná to ani netušíte.

Ne nadarmo se akce jmenuje Zažij vědu. Doslova na vlastní kůži si vyzkoušíte práci v laborce a s drahocennými přístroji, naučíte se rozpoznávat polymery, dozvíte se taje a zákoutí recyklace, objevíte kouzla 3D tiskáren, vžijete se do role environmentálního inženýra anebo si pochutnáte na dobrotách, o kterých se vám ani nesnilo.

Všechny důležité informace, seznam workshopů a rezervace najdete na webu www.zazijvedu.cz.

Akci pro vás připravuje Fakulta technologická UTB ve Zlíně.