studium

Zkoušky Cambridge English

Fakulta humanitních studií UTB ve Zlíně ve spolupráci s Cambridge P.A.R.K. vyhlašuje nové termíny zkoušek Cambridge English pro úrovně B2 a C1. Studenti, absolventi i zájemci z řad veřejnosti mohou získat mezinárodně uznávaný jazykový certifikát z angličtiny přímo na univerzitě.

Zkoušky Cambridge English patří mezi nejuznávanější a nejprestižnější jazykové kvalifikace s celoživotní platností, které uznává více jak 15 000 univerzit, zaměstnavatelů a institucí po celém světě. Certifikát z Cambridge je zárukou dobré úrovně angličtiny, která je v současném světě nutností.

Všichni zájemci mají možnost vyzkoušet si tzv. Mock Test (zkoušku na nečisto), díky níž zjistí, jak jsou na zkoušku připraveni, případně na kterou část zkoušky je třeba zintenzivnit studium.

Máme pro vás připravenou i slevu, kterou získáte zadáním kódu UPS 002 do přihlášky.

Studenti UTB, kteří u zkoušky uspějí a zadají kód UPS 002, mohou navíc získat od své fakulty i finanční příspěvek.

Registrace na : www.zkouskypark.cz