Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
akce

Den Zlínského kraje

Den Zlínského kraje proběhne v sobotu 1. 10. 2022 od 9 do 22 hodin v prostorách 14|15 Baťova institutu, mrakodrapu a okolí. Přijďte si zdarma vyzkoušet, poslechnout a ochutnat to nejzajímavější z našeho kraje.

Těšit se můžete na koncerty kapel Mňága a Žďorp, Iné Kafe, Desmod, Sebastian a dalších. Součástí Dne Zlínského kraje bude také charitativní běh na počest Emila Zátopka, závod horských kol, lidský stolní fotbálek, bruslení pro veřejnost a řada dalších atrakcí. Nebudou chybět ochutnávky nejlepších potravinářských výrobků Zlínského kraje a pivních speciálů z regionálních pivovarů.

K bohatému programu přispějí i fakulty Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Už v pátek 30. 9., v předvečer Dne Zlínského kraje, můžete zažít vědu na vlastní kůži na zlínské Noci vědců. Kromě Laboratorního centra Fakulty technologické, které nabídne stanoviště s nejrůznějšími pokusy, experimenty, hrami a tematickými workshopy, mohou návštěvníci navštívit program na platformě 14|15 Baťova institutu. Vrcholem večera bude koncert kapely Sto zvířat. Veškerý program, včetně rezervace workshopu, lze dohledat na www.nocvedcu.cz

K sobotnímu programu Dne Zlínského kraje se připojí Fakulta multimediálních komunikací s ukázkou práce s kreativními technologiemi, jako jsou 3D tisk nebo vyřezávání pomocí laseru. Díky těmto technologiím si můžete domů odnést vlastnoručně vyrobený suvenýr. Na stanovišti Fakulty humanitních studií si menší návštěvníci užijí zábavnou výuku angličtiny pro děti.

Fakulty a součásti

Zavřít