Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Tipy pro studenty

AIESEC – zahraniční stáže

AIESEC je mezinárodní nezisková organizace vedená studenty. Jeho hlavní činností je zprostředkování zahraničních stáží – dobrovolnických Global volunteer, profesních Global talent a profesních pro studenty pedagogiky Global teacher.

Jako student si můžeš vybrat z krátkodobých stáží (6–12 týdnů), což se hodí třeba přes léto. A ze střednědobých (12–24 týdnů) a dlouhodobých (24–78 týdnů), které se naopak hodí, když si dáváš gap semestr/year nebo po konci školy.

Nabídka stáží se neustále aktualizuje, ale běžně bývá v nabídce mnoho nabídek v oblasti marketingu, project managementu, financí, data analýzy, HR nebo IT.

AIESEC ti pomůže s celým procesem výběrového řízení a pomůže ti připravit všechny administrativní záležitosti před stáží. Zároveň ti ale také bude k ruce po celou dobu stáže. A když budeš chtít, pomůže ti například najít ubytování nebo koupit nejlevnější sim kartu.

Za zprostředkování platíš AIESEC malý poplatek. Nicméně můžeš si zažádat o grant od Erasmus+ nebo Freemovers, který ti poplatek i něco navíc pokryje. Ale neboj, i s tím ti pomůžeme.

Víc informací se dozvíš na našem webu www.aiesec.cz nebo můžeš napsat na e-mail brno@aiesec.cz.

Pokud se chceš podívat na příběhy studentů, kteří s námi vycestovali, a na vybrané aktuální nabídky, mrkni na náš Instagram @goabroad.cz.

Fakulty a součásti

Zavřít