Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Archiv výběrových řízení

Projektový/á finanční manažer/ka – FMK

Fakulta multimediálních komunikací

vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Projektový/á finanční manažer/ka.

Náplň práce:
  • archivace projektů, aktivní vyhledávání nových výzev
  • zabezpečování agendy projektů s jednotlivými fakultními pracovišti
  • průběžná kontrola čerpání finančních prostředků v rámci projektů
  • kontrola a vykazování čerpání položek rozpočtu v účetnictví, vyplňování výkazů pro poskytovatele dotace
  • kontrola finančních operací v rámci projektu
  • zajišťování a kontrola obsahové a formální stránky podkladů dle potřeb ekonomického oddělení
  • příprava ekonomických a účetních podkladů pro potřeby realizačního týmu při sestavování výkazů, zpráv, žádostí, analýz a podobných dokumentů v rámci projektu
Kvalifikační požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru – minimálně bakalářské
  • předchozí praxe na pozici s podobným zaměřením
  • znalost anglického jazyka výhodou (schopnost porozumět zadávací dokumentaci a vést základní korespondenci v AJ)
  • znalost univerzitního prostředí výhodou
  • schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce
  • schopnost týmové spolupráce
  • dobrá znalost práce s PC (Excel, Word, aj.)
  • znalost účetního softwaru SAP výhodou
  • morální a občanská bezúhonnost
Nabízíme:
  • práci a zázemí u stabilního zaměstnavatele
  • nárok na 6 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • stravování v místě výkonu práce a s příspěvkem zaměstnavatele
  • výhodný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, slevy u partnerů, univerzitní školka
Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Předpokládané datum vzniku pracovního poměru: květen 2021
Pracovní smlouva: na dobu určitou, zástup za MD a RD
Plný pracovní úvazek

Profesní životopis s údaji o dosavadní praxi zasílejte do 18. března 2021 přednostně elektronicky na adresu personalni@utb.cz nebo na:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální odbor,
Nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

K žádosti je potřeba doložit sken/kopii diplomu o vzdělání a čestné prohlášení o bezúhonnosti.

Fakulty a součásti

Zavřít