Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

fmk
Fakulta multimediálních komunikací

Multimédia a design – Produktový design

Fakulta: Fakulta multimediálních komunikací Program: Výtvarná umění Obor: Multimédia a design – Produktový design Forma: Prezenční Typ: Bakalářské Jazyk: Čeština

Výuka je zaměřena na praktické řešení problematiky 3D designu v profesně orientovaném studiu v oblasti prostorových aplikací, zejména v oblasti reklamní tvorby. Studium spojuje vizuální část nejen reklamní tvorby především v její prostorové podobě (POS/POP materiály, billboardy, obalový design, prostorové poutače, výstavní a veletržní expozice, branding interiérů apod.), ale i  design výrobků spotřebního charakteru. Nedílnou součástí studia je výuka základů grafického designu. Cílem studia je vychovat absolventa vybaveného dostatečnými profesními znalostmi a praktickými dovednostmi, který bude připraven pracovat v design studiích, marketingových útvarech firem, komunikačních agenturách a podobně.

Na jaké předměty se můžete těšit?
  • Ateliér produktového designu
  • Semestrální práce
  • Nauka o barvě
  • P. O. P. design
  • Výtvarná kompozice
  • Environmentální trendy ve vizuálním umění
  • Kresba
Kde najdete po studiu uplatnění?
  • Vlastní praxe / freelance
  • Design studia
  • Oddělení designu ve výrobních společnostech
  • Marketingová oddělení