ISIC

Poslední možnost prodloužení platnosti průkazu studenta s licencí ISIC

Studenti v prezenční formě studia, kteří vlastní průkaz studenta s licencí ISIC a mají zájem o prodloužení jeho platnosti (do 12/2022), ale v řádném termínu o prodloužení nepožádali, mají nyní poslední možnost tak učinit.

Webová žádost je opět zpřístupněná, a to do 28. 11. 2021 včetně. Vyplňte všechny požadované údaje a uhraďte poplatek za revalidační známku ve výši 250 Kč.

Informace ke způsobu platby najdete na stránkách CVT – Identifikační průkazy.

Od 13.12.2021 vám bude na příslušném studijním oddělení po předložení dokladu o zaplacení a vašeho průkazu studenta s licencí ISIC jeho platnost prodloužena nalepením revalidační známky.

V případě, že nebude obnovena platnost průkazu s licencí ISIC revalidační známkou, zůstává i nadále platný jako standardní průkaz studenta (po dobu řádného studia) v rámci celé univerzity.