naučíme vás podnikat!

Zapište si předmět Podnikatelská akademie

Předmět „Podnikatelská akademie” otevíráme pro studenty bakalářských a magisterských studijních oborů všech fakult UTB. Je určen pro ty, co přemýšlí o podnikání, sami už podnikají, nebo chtějí podnikat. Navíc vás v něm nečeká žádná písemka ani zkoušení. Buďte u toho a rezervujte si prostor ve svém rozvrhu už teď!

Předmět můžete absolvovat buď v jednosemestrální formě (zimní semestr – Podnikatelská akademie 1) nebo ve dvousemestrální podobě (zimní + letní semestr – Podnikatelská akademie 1+2), přičemž není třeba se rozhodnout nyní, ale až v průběhu zimního semestru, kterou z variant si zvolíte.

Výuka bude probíhat každé úterý odpoledne (14-16 a 16-18 h – pokud chcete pro sebe již nyní preferovat nějaký čas, napište na pnovak@fame.utb.cz) v prostorách Technologického inovačního centra (23. budova SVIT).

Lektoři a mentoři budou odborníci z praxe (např. ředitel regionální agentury CzechInvest) a do výuky bude přizvána řada odborníků z různých oblastí (finance, právo, atd.).

Předmět bude zakončen obhajobou podnikatelského záměru. Možná návaznost na soutěž Můj první milion (M1M).

Případné dotazy posílejte na e-mail pnovak@fame.utb.cz.

A to nejdůležitější nakonec:

Naučíme vás podnikat!

Podívejte se, jak probíhala výuka vloni

Další informace najdete i na facebookových stránkách Podnikatelské akademie.

Jak předmět poznáte ve STAGu?

Pro FaME jde o „B“ předmět, zkratky PPAB1 (v BSP) a PPAN1 (v MSP).

Pro fakultu FHS se jedná o „B” předmět pro obor AMP – zkratka A5PAK.

Pro fakulty FMK, FT, FAI a FLKŘ se jedná o předmět modulární výuky – zkratka MPAB1 (v BSP) nebo MPAN1 (v NMSP).