Cena Wernera von Siemense

Uzávěrka přihlášek do Ceny Wernera von Siemense 2018 se blíží. Využijte poslední šance na ocenění. Letos toho na vás čeká víc.

Studenti, doktorandi a vedoucí prací, využijte jedinečné příležitosti a přihlaste se do Ceny Wernera von Siemense!

Finanční odměnu získá nejen autor vítězné práce, ale i jeho vedoucí.

Novinky, které si letos nesmíte nechat ujít

Odměny v kategoriích Nejlepší diplomová a Nejlepší disertační práce jsme navýšili
o 140 000 Kč.

Auto na 10 měsíců: v kategorii Nejlepší diplomová práce čeká na výherce a jeho školu parádní elektromobil Volkswagen. Ten výherci zapůjčíme na celých deset měsíců!

Každý úspěch se počítá: Nově zveřejňujeme i jména kandidátů, kteří se dostali do užšího výběru soutěže. Vzhledem k vysoké kvalitě přihlášených prací totiž považujeme za velký úspěch i postup soutěžících do finálového kola. Pokud postoupíte mezi tyto favority, nebojte se zmínit se o tom ve svém životopise. I když nejde o absolutní vítězství v soutěži, stále je to prestižní umístění, kterým se můžete svému budoucímu zaměstnavateli pochlubit.

A pozor! Pokud zrovna nepíšete nebo nevedete práci, nevadí – doporučte nám kandidáta
a pokud zvítězí, získáte odměnu 10 000 Kč.

Uzávěrka se blíží, přihlaste se na www.cenasiemens.cz do 25. listopadu.