UTB International

International Festival

Máte rádi zahraniční kuchyni? Láká vás studium v zahraničí? Milujete vůni dálek? Pokud ano, tak rozhodně navštivte letošní International Festival!

Další ročník této mezinárodní akce se bude na UTB ve Zlíně konat v úterý 26. dubna 2022 od 9 do 13:30 hodin ve foyer budovy rektorátu (U13).  Účastníci festivalu se mohou těšit na ochutnávku zahraniční kultury a kuchyně, zajímavé přednášky a workshopy.

Sledujte událost International Festival i na Facebooku.

Harmonogram

• 9:00 | U13/131 – Úvod do české kultury (v angličtině, určeno zahraničním studentům a zaměstnancům)
  • 10:00 | U13/131 – Mezikulturní porozumění na vysokých školách (v češtině, určeno studentům a zaměstnancům z ČR)
  • 11:00 | U13/131 – Ukrajina – země, krajina, kultura a lidé (v angličtině)