UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci
Zpět
ocenění

Další cena pro univerzitní webové stránky

Nové webové stránky, které Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně spustila v loňském roce, obdržely další ocenění. Na včerejším vyhlášení výsledků soutěže firemních médií Zlatý středník získaly 2. místo v kategorii Nejlepší webové stránky a online aplikace. Slavnostní večer proběhl 25. dubna v Praze.

Soutěž Zlatý středník každoročně vyhlašuje organizace PR Klub, která sdružuje profesionály z oblasti PR. Zlínská univerzita uspěla v soutěži už několikrát, například roku 2017 získala za soubor videí International Stories 1. místo v kategorii Nejlepší firemní videoprezentace a Grand Prix za celkovou úroveň v oblasti elektronických médií, nebo v loňském roce, kdy její časopis Universalia získal 2. místo v kategorii Nejlepší časopis veřejné a státní správy.

O kvalitě a zdařilosti webových stránek svědčí fakt, že nedávno získaly ocenění i ve Spojených státech. V mezinárodní soutěži Horizon Interactive Award obdržely cenu Gold Winner v kategorii webové stránky škol a univerzit. Více informací o tomto ocenění najdete v článku Univerzitní web zabodoval v americké soutěži.

Zavřít

Fakulty a součásti