utb

Dobijte si kredit stravovacího účtu platební kartou online

Stravovací účet lze nyní nově dobíjet online pomocí platební brány v aplikaci jídelníčku na webových stránkách jidelnicek.utb.cz, která je dostupná studentům po přihlášení.

Do aplikace jídelníčku se přihlásíte svým uživatelským jménem a heslem UTB, které je stejné jako do počítačové sítě UTB a portálu IS/STAG.

Po přihlášení do aplikace stačí vybrat Menu Správa účtuPlatby.

Poté zbývá zadat požadovanou částku a údaje z platební karty (VISA, MasterCard, Maestro, apod.). Peníze budou na váš účet připsány během několika vteřin po potvrzení z vaší banky. Obchodní podmínky k platební bráně jsou k dispozici ve veřejné části webu jidelnicek.utb.cz/webkredit/ v sekci Informace.

Stravovací účet je součástí konta centrálního systému účtování, ze kterého lze prostřednictvím průkazu studenta hradit jídlo a zboží zakoupené v provozech Kolejí a menz, reprografické služby na zařízeních ve vybraných objektech univerzity, zboží zakoupené v prodejně skript a reklamních předmětů v Knihovně.