Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
dobročinná akce

Dobročinný bazar

Ve středu 1. 12. 2021 se na Fakultě humanitních studií UTB ve Zlíně uskuteční každoroční podzimní Dobročinný bazar. V tento den můžete mezi 9. až 15. hodinou pomoci darováním, zakoupením, finančním příspěvkem nebo i letos tím, že si dáte výbornou kávu v přistaveném stánku Coffee Express.

Původně plánovaný termín akce 30. 11. a 1. 12. 2021, byl z provozních důvodů změněn. Dobročinný bazar se tak bude konat pouze ve středu 1. 12. 2021. (aktualizace z 24. 11. 2021)

Přijďte se podívat do foyer Vzdělávacího komplexu UTB (budova U18) a vámi zvoleným způsobem udělejte radost nejen sobě a svým blízkým, ale i potřebným. Dobročinný bazar pořádá již tradičně Ústav zdravotnických věd s Dobročinným obchůdkem a společností Dotek z Vizovic. Letos poprvé se k akci připojí Knihomilove.cz. K celkové sumě navíc přispěje polovinou svého zisku z prodeje káv i Coffee Express. Výtěžek z Dobročinného bazaru bude věnován na nákup kompenzačních pomůcek pro zapůjčení rodinám pečujícím o své blízké v domácím prostředí.

Dne 1. 12. ve 14 hodin děkan fakulty vylosuje výherce hodnotných cen, kteří přispěli finanční částkou či si nakoupili v dobročinném bazárku a tím přispěli na dobrou věc.

V tento den si také můžete vyzvednout ve foyer  Vánoční hvězdy od 11. do 13. hodiny.

Srdečně zveme všechny zájemce z řad studentů, pedagogů, ostatních zaměstnanců UTB i celé zlínské veřejnosti.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Fakulty a součásti

Zavřít