majales

Majáles UTB 2019

Jste ready si vyhodit z kopýtka? Doufáme, že ano! Letošní Majáles odpálíme 7. května, aby si návštěvníci po dlouhé noci mohli další den řádně odpočinout.

Loňskou novinkou bylo přidání druhé stage, což bude platit i pro tento ročník. Jakou změnu jsme si pro Vás nachystali letos? Měníme lokaci a posouváme se trochu výš, a to rovnou na lyžařský svah ve Zlíně. Že nevíte, jak se tam dostat? Nevadí, můžete se přidat k již tradičnímu majálesovému průvodu, se kterým rozhodně nezabloudíte.

A na co se můžete těšit? Samozřejmě na dobré jídlo a pití, nebo soutěž o krále a královnu Majálesu, kteří si odnesou zajímavé ceny. Určitě Vás neochudíme o již tradiční soutěž kapel a hlavně o pořádnou porci zábavy v podání osmi vystupujících interpretů. Na své si letos přijde opravdu každý!

Nachystali jsme pro Vás našlapaný line-up, ve kterém se představí Kapitán Demo s jeho Demo Crew, či rapper Lvcas Dope. Dále váš rozproudí slovenské duo Malalata a další interpreti jako UDG, John Wolfhooker, Cirkus Problem, Glad for today, či punková skupina Franz Alpa.

Tohle všechno a navíc ZDARMA? Tam prostě nemůžete chybět! Zapište si do diáře 7. 5. 2019 a  uvidíme se na svahu!

Organizátorem je Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci se Studentskou unií UTB. Další informace na FB eventu Majáles UTB 2019.

Pro všechny studenty UTB ve Zlíně je v den konání akce od 12 hodin vyhlášeno rektorské volno.