Soutěž o nejlepší diplomové, disertační a vědecké práce

Studenti, doktorandi, vedoucí prací, nepropásněte jedinečnou příležitost a přihlaste se do Ceny Wernera von Siemense. Finanční odměnu získává nejen autor, ale i vedoucí práce a ten, kdo doporučí vítěze.

Každý úspěch se počítá: Zveřejňují se i jména kandidátů, kteří se dostali do užšího výběru soutěže. Vzhledem k vysoké kvalitě přihlášených prací totiž považujeme za velký úspěch i postup soutěžících do finálového kola. Pokud postoupíte mezi tyto favority, nebojte se zmínit se o tom ve svém životopise. I když nejde o absolutní vítězství v soutěži, stále je to prestižní umístění, kterým se můžete svému budoucímu zaměstnavateli pochlubit.

A pozor! Pokud zrovna nepíšete nebo nevedete práci, nevadí – doporučte nám kandidáta
a pokud zvítězí, získáte odměnu 10 000 Kč.

Uzávěrka přihlášek je 30. listopadu.
Přihlaště se ještě dnes na cenasiemens.cz.