studium

Univerzita třetího věku zve nové zájemce ke studiu

Univerzita Tomáše Bati opět – jako předchozích 16 let – otevírá své prostředí starším občanům prostřednictvím Univerzity třetího věku. Obsah tohoto vzdělávání je koncipován tak, aby seniorům přineslo nové poznatky a radost ze studia, a také možnost kontaktů s lidmi stejné generace, které spojují podobné zájmy.

Nabídka studijních oborů je v nastávajícím akademickém roce 2018/19 široká. „Zahrnuje přednášky z různých oborů či praktická cvičení zaměřená na využití počítače a dalších komunikačních technologií nebo na práci s digitálním fotoaparátem. Velké oblibě se těší také kurzy kaligrafie a výtvarné tvorby, které rozvíjejí estetické cítění, nebo kurzy angličtiny pro seniory,“ uvádí koordinátorka kurzů Ing. Mgr. Jarmila Hřebíčková.

Nabídku kurzů Univerzity třetího věku najdete zde.

Možnost studia se nabízí nejenom v sídle univerzity ve Zlíně, ale také na FLKŘ v Uherském Hradišti, na pobočkách na SPŠS ve Vsetíně a v Knihovně Kroměřížska v Kroměříži.

Přijetí ke studiu není podmíněno žádnou zkouškou, zájemci mohou podávat přihlášky až do naplnění kapacity. Více informací najdete v sekci Univerzita třetího věku nebo pošlete e-mail na u3v@utb.cz. Těšíme se na Vás!