Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Archiv výběrových řízení

Správce objektů

vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Správce objektů

Požadavky:
  • SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • orientace ve stavební a technické dokumentaci staveb
  • pokročilá znalost MO-Excel, Word, atd.
  • vyhláška č. 50/78 Sb. §6 a vyšší
  • týmová spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, technické a logické myšlení
  • základní znalost AJ
Náplň práce:
Zajištění provozu budov:
  • odpovědnost za provoz budov
  • obsluha technického zařízení budov
  • kontrola dodržování BOZP a PO na objektech
  • vedení provozní dokumentace budov
  • kontrola provádění externě zajišťovaných služeb a servisů
  • koordinace prací údržby
  • evidence a správa svěřeného majetku
  • příprava podkladů pro objednávky
  • zpracování poptávkových řízení na dodávky služby
Nabízíme:
  • nástupní hrubá mzda dle úrovně dosaženého vzdělání, odborné praxe a zkušeností
  • práci a zázemí u stabilního zaměstnavatele
  • moderní pracovní prostředí s kanceláří v centru Zlína
  • pružnou pracovní dobu (s pevnou částí od 9 do 14 hodin)
  • nárok na 6 týdnů dovolené
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • možnost stravování v místě výkonu práce a s příspěvkem zaměstnavatele
  • další benefity poskytované zaměstnavatelem – např. výhodný mobilní tarif pro rodinné příslušníky, možnost využití sportovišť univerzity ve Zlíně a celoroční rekreace v univerzitní chatě Portáš v Javorníkách, univerzitní školka.
Informace o pracovním místě:

Místo práce: Zlín
Termín nástupu: 1. 11. 2018  nebo dle dohody
Druh pracovního poměru: pracovní smlouva na dobu určitou s tříměsíční zkušební dobou, s možností prodloužení

Profesním životopis zasílejte do 15. 10. 2018 na adresu:

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně,
personální odbor,
Nám. T. G. Masaryka 5555,
760 01 Zlín

nebo elektronicky na adresu: personalni@utb.cz.

Fakulty a součásti

Zavřít