Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Archiv výběrových řízení

Asistent/asistentka znalostního transferu

Fakulta technologická

vypisuje výběrové řízení na obsazení dvou pracovních pozic ASISTENTA/ASISTENTKY ZNALOSTNÍHO TRANSFERU v oblasti údržby, oprav a seřizování výrobních zařízení vystavených polymerní kontaminaci v rámci projektu OP PIK – Partnerství znalostního transferu – Reverzní inženýring pro vývoj modulů údržby technologií pro polymerní výroby.

Náplň práce:

Metodická práce na systému ověřených metod a postupů pro modulární schéma nové generace údržby a dekontaminace ve výrobě z polymerních materiálů, zejména:

  • analýza účinnosti metod dekontaminace a preventivních zásahů do výrobních procesů,
  • modelování substitučních postupů do údržby dekontaminace a seřizování,
  • modelování implementace do provozních podmínek a organizace.
Požadavky:
  • akademicko-vědecký titul min. Ph.D. v oboru technických věd, nástrojů a procesů, nebo ukončený druhý stupeň vysokoškolského vzdělání v oblasti materiálového inženýrství, polymerního, strojního inženýrství, mechatroniky, chemického inženýrství.
  • znalost práce s gumárenskými technologickými zařízeními (dvouválec, vulkanizační lis, vstřikovací stroj) a plastikářskými technologickými zařízeními (vstřikovací stroj, vytlačovací stroj),
  • znalost vyhodnocení instrumentálních testů využívaných v polymerním odvětví,
  • prokazatelné výsledky v oblasti základního anebo aplikovaného výzkumu a experimentálního vývoje zpracování termoplastů a reaktoplastů nebo vysoce plněných systémů,
  • znalost práce na PC (Microsoft Office), znalost práce se specializovanými vědeckými software výhodou,
  • analytické myšlení,
  • schopnost samostatné tvůrčí práce a současně schopnost aktivně se zapojit do práce v badatelském týmu,
  • aktivní znalost anglického jazyka, výhodou pasivní znalost jazyka německého,
  • odolnost vůči stresům a námaze,
  • motivace se dále vzdělávat,
  • morální a občanská bezúhonnost.
Náležitosti přihlášky:
  • profesní životopis;
  • charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti včetně přehledu absolvovaných zahraničních výjezdů/stáží/školení;
Nabízíme:
  • pracovní smlouvu na 0,5 úvazek/osoba pro dobu trvání realizace projektu
  • finanční ohodnocení odpovídající náplni pracovní pozice
  • aktivní spolupráci s výrobním podnikem při zajištění transferu znalostí

Předpokládaný nástup: březen/duben 2021

Kontakt:

V případě, že Vás uvedená nabídka oslovila a splňujete všechny výše uvedené požadavky, zašlete dokumenty uvedené v požadavcích elektronicky pod značkou „Asistent znalostního transferu – Fakulta technologická“ k rukám Mgr. Jany Večerkové, personální odbor, na adresu personalni@utb.cz nejpozději do 28.02.2021.

Nejvhodnější uchazeč bude vybrán odbornou komisí.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Fakulty a součásti

Zavřít