Den otevřených dveří na FMK

V pátek 8. prosince 2017 se na Fakultě multimediálních komunikací uskuteční Den otevřených dveří pro zájemce o studium ve studijním programu Mediální a komunikační studia.

Den otevřených dveří pro zájemce o studium ve studijním programu Mediální a komunikační studia, obor Marketingové komunikace se uskuteční v pátek 8. prosince 2017 v budově U44, Štefánikova 2431, Zlín. Prezentace studijního programu budou probíhat v 10.00, ve 12.00 a ve 14.00 hodin. Budete mít možnost vyzkoušet si kreativní testy, poznat práci Ústavu marketingových komunikací, mluvit se studenty o životě na fakultě, nahlédnout do výuky a zažít atmosféru fakulty na vlastní kůži. Přijďte se k nám podívat, my se na vás velmi těšíme.

Dislokace budov UTB

Dovolujeme si upozornit, že v tento den se NEKONÁ Den otevřených dveří pro studijní programy Výtvarná umění a Teorie a praxe audiovizuální tvorby.

Upozorňujeme také na omezené možnosti parkování v okolí sídla FMK.