Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Job Centrum UTB

Job Portal UTB je oficiální kariérní web Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně propojující studenty a zaměstnavatele. Studentům a absolventům pomáhá najít vhodné pracovní pozice a zaměstnavatelům zase ty nejlepší uchazeče z řad studentů a absolventů UTB.

Job Centrum UTB úspěšně provozuje portál s nabídkou práce pro studenty a absolventy univerzity už od roku 2015. S novým portálem však přichází řada vylepšení a praktických funkcí. Zjistěte, jak funguje a co všechno umí.

Job Portal UTB

Co nový Job Portal nabízí studentům a absolventům?

Možnost představit se

Vytvořite si profil a efektivní online CV v jednom. Představte sebe i své pracovní preference, zkušenosti, znalosti a dovednosti vašim potenciálním zaměstnavatelům.

Vyhledat pracovní nabídky

V portálu najdete pracovní nabídky, trainee programy, stáže, brigády, ale i témata k závěrečným pracím.

Prohlédnout si zajímavé zaměstnavatele

Přehledně uvidíte všechny zaměstnavatele, můžete si mezi nimi vybírat a filtrovat. Ty, které vás zaujmou, můžete sledovat a portál vás bude informovat o jejich nových pracovních nabídkách.

Doporučení ideální práce

Job Portal porovnává vaše preference a dovednosti s požadavky firem a automaticky vám doporučuje vhodné pozice a zaměstnavatele. Aby vše fungovalo jak má, je nutné mít profil vyplněn alespoň na 80 %. Systém vám efektivitu vyplněnosti hlídá a upozorní, kdy je potřeba ho ještě vylepšit.

Šetří váš čas

Na pracovní nabídku můžete reagovat jediným kliknutím. Navíc, pokud váš profil zaujme zaměstnavatele, mohou vás sami aktivně oslovit s nabídkou práce.

Co nový Job Portal nabízí zaměstnavatelům?

Představte svoji firmu

Vytvořte si firemní profil, představte svoji firemní kulturu, popište přijímací proces, definujte své požadavky na uchazeče a můžete začít s náborem.

Neomezeně inzerujte pracovní nabídky

Během roku můžete vypsat tolik pracovních inzerátů, kolik si jen budete přát.

Nechte si doporučit ideální kandidáty

Job Portal porovnává vaše požadavky s uživatelskými profily a doporučuje vám vhodné kandidáty.

Vyhledávejte uchazeče v databázi

Máte speciální požadavky na nového kolegu? Prohledejte naši databázi uchazečů a vyberte si mezi nimi ty, kteří se vám nejvíce hodí.

Získejte kvalifikovaného zaměstnance

Našli jste vhodného kandidáta? Odkryjte si jeho profil, získejte kontakt a ozvěte se mu s konkrétní nabídkou.

Fakulty a součásti

Zavřít