Proč studovat na UTB?

O sportu a volném čase

U nás si ze sportovních aktivit vybere i ten, kdo nikdy necvičil. Na UTB funguje hned několik sportovních týmů a oddílů. Můžeš hrát basket, volejbal, hokej, fotbal, trénovat bojové umění, dělat pilates a jógu nebo si jen tak lézt po horolezecké stěně, hrát badminton či squash. Nebo chceš zažít rovnou „AMERICAN DREAM“? Pak se přidej do týmu amerického fotbalu nebo na cheerleading. Kromě toho se můžeš stát členem sportovního klubu celé univerzity a za pár stovek na rok mít dostupné úplně všechny sporty včetně plavání, aerobiku a posilovny… na permanentku do fitka tak můžeš klidně zapomenout.

A co dál s volným časem? Můžeš se stát členem některé studentské organizace nebo i založit nový studentský spolek. Například s takovou Studentskou unií UTB zažiješ (ne)zapomenutelné zážitky, ale také se budeš podílet na organizaci Majálesu, Reprezentačního plesu, Antiplesu, Pivní spirály, Seznamováku a mnoha dalších akcí. Poznáš druhou rodinu, třeba i povečeříš s hvězdami z hudební scény, ale hlavně poznáš, o čem ten studentský život vlastně je. A věř nebo ne, ale takový studentský život není ani v Praze.

Co by vás mohlo také zajímat