Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Proč studovat na UTB?

O sportu a volném čase

U nás si ze sportovních aktivit vybere i ten, kdo nikdy necvičil. Na univerzitě funguje 14 sportovních týmů a oddílů. Můžeš hrát basket, volejbal, hokej, fotbal, trénovat bojové umění, cvičit pilates a jógu nebo si jen tak lézt po horolezecké stěně, hrát badminton či squash. Kromě jiného můžeš zažít “American Dream” a přidat se do týmu amerického fotbalu nebo na cheerleading. Navíc je tu super věc – můžeš se stát členem sportovního klubu celé univerzity a za pár stovek na rok mít dostupné úplně všechny sporty včetně plavání, aerobiku a posilovny. Na permanentku do fitka tak můžeš klidně zapomenout.

A po všech přednáškách si to můžeš vychillovat v moderní univerzitní knihovně, kde najdeš vše, co budeš nutně potřebovat ke studiu. A pokud neholduješ knihovnám, tak se můžeš stát členem některé studentské organizace. Například s takovou Studentskou unií UTB se nejen že skvěle zabavíš, ale budeš se podílet na organizaci Majálesu, Reprezentačního plesu, Antiplesu, Pivní spirály, Seznamováku a mnoha dalších. Rozšíří ti to obzory a hlavně poznáš, o čem ten studentský život vlastně je!

Co by vás mohlo také zajímat

Fakulty a součásti