Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Univerzita třetího věku

Aktuality U3V

• Posluchači Univerzity třetího věku studují i v době pandemie. Doma u počítače - Zákaz shromažďování, doporučený pobyt doma, zavřené školy. Zejména pro seniory je současný stav kolem pandemie koronaviru složitý. I přesto se ale někteří z nich s touto situací perou statečně. Například posluchači Univerzity třetího věku (U3V) se na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně  vzdělávají i nadále, a to doma přes internet, kdy jim vyučující zasílají potřebné […]
  • Zapojte se do dobrovolnické činnosti! - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se společně se svými studenty a skauty zapojuje do podpory dobrovolnické sítě, která v současné nepříznivé epidemiologické situaci zajišťuje pomoc těm nejpotřebnějším (lidé nad 60 let, chronicky nemocní, osoby se sníženou imunitou). Prosím, pokud máte chuť pomoci a jste ve Zlíně, připojte se k nám.
  • Pozastavení výuky U3V - Vážené dámy, vážení pánové, s ohledem na vývoj situace související s šířením virové infekce COVID-19 si Vás dovolujeme informovat, že rektor UTB prof. Vladimír Sedlařík preventivně pozastavuje od 4. března 2020 výuku v rámci programu Univerzity třetího věku (U3V).
  • Slavnostní zahájení studia na U3V - Slavnostní zahájení studia – imatrikulační ceremoniál proběhne 31. 10. 2019 v 16 hodin v aule Fakulty humanitních studií, budova U18, Štefánikova 5670 Zlín, místnost č. 106.
  • Kaligrafie – výstava posluchačů U3V - Srdečně vás zveme na výstavu posluchačů Univerzity třetího věku. Výstava s názvem Kaligrafie představí práce studentů, které vznikly pod vedením lektorky M.A. Lenky Baroňové.
  • Slavnostní ceremoniál předávání 2019 - Slavnostní ceremoniál předávání Osvědčení o absolvování U3V v letech 2017-2019 se bude konat dne 20. 6. 2019 ve velké posluchárně Fakulty humanitních studií, budova U18/106, Štefánikova 5670, Zlín.
  • Den otevřených dveří na U3V - Univerzita třetího věku srdečně zve v úterý a ve středu (11. a 12. 6.) na svůj Den otevřených dveří.
  • Univerzita třetího věku zve nové zájemce ke studiu - Univerzita Tomáše Bati opět – jako předchozích 16 let – otevírá své prostředí starším občanům prostřednictvím Univerzity třetího věku. Obsah tohoto vzdělávání je koncipován tak, aby seniorům přineslo nové poznatky a radost ze studia, a také možnost kontaktů s lidmi stejné generace, které spojují podobné zájmy.
  • Slavnostní ceremoniál předávání 2018 - Slavnostní ceremoniál předávání „Osvědčení o absolvování U3V v letech 2016-2018“ se bude konat dne 22. 6. 2018, ve velké posluchárně FHS, budova U18/106, Štefánikova 5670, Zlín.

Fakulty a součásti