Zaměstnanecké benefity

Sleva na vstupné do Národního divadla

Sleva 15 % na představení a koncerty do Národního divadla

Podmínky pro přiznání slevy:

• Slevu mohou využít zaměstnanci Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (dále jen UTB).
  • Při osobním nákupu na pokladnách Národního divadla (dále jen ND) předloží Průkaz zaměstnance UTB.
  • Při nákupu vstupenek on-line na e-shopu ND (narodni-divadlo.cz), po vybrání představení a místa je nezbytné, aby zaměstnanec (klient) zadal v on-line nákupním košíku následující:

Název slevy: Alumni            Heslo slevy: narodniproalumni

• Maximální počet zvýhodněných vstupenek na jeden nákup pro držitele Průkazu zaměstnance UTB nebo na jeden on-line nákup a jeho doprovod je max. 10 ks.
  • V případě, že klient nepředloží Průkaz zaměstnance UTB při osobním nákupu na pokladně ND, nebo nezadá kód slevy při nákupu on-line, bude mu účtována plná aktuálně platná cena za vstupné.

Slevu nelze:

• Kombinovat s jinými slevami.
  • Uplatnit zpětně.
  • Uplatnit na představení ve speciálním režimu např. Kytice, Audience u královny, Louskáček – Vánoční příběh, Labutí jezero. ND si vyhrazuje právo dodatečně zařadit i jiné představení nebo koncert do režimu bez slev, tj. výše uvedená sleva nepůjde použít. Zaměstnanec (klient) bude na tento speciální režim před zaplacením upozorněn (např. sleva nebude v nabídce, nebo po zadání slevy v on-line košíku hlášením „Neplatná poukázka“).