1 2   Následující   ››

Den otevřených dveří na FMK dne 14. listopadu 2014

Dovolujeme si vás pozvat na Den otevřených dveří PRO STUDIJNÍ PROGRAMY VÝTVARNÁ UMĚNÍ A TEORIE A PRAXE AUDIOVIZUÁLNÍ TVORBY, který se na Fakultě multimediálních komunikací uskuteční dne 14. listopadu 2014.

Pozvánka na workshop TIC "Cesta ke startupu"

Technologické inovační centrum vás srdečně zve na první workshop z podzimní série workshopů CESTA KE STARTUPU.

Pozvánka na vernisáž výstavy The Holocaust - Keeping the Memory Alive

Zveme Vás srdečně na vernisáž mezinárodní výstavy s názvem THE HOLOCAUST - KEEPING THE MEMORY ALIVE. Tato výstava prezentuje 16 nejlepších prací z této soutěže, z toho 3 jsou z ateliéru Grafický design FMK. Výstava bude zahájena vernisáží dne 5. 11. 2014 v 17 hodin v budově FMK, Štefánikova 2431, Zlín (U4).

Přípravný kurz k přijímacímu řízení - ateliér Reklamní fotografie

Ateliér Reklamní fotografie pořádá pro zájemce o studium Přípravný kurz k přijímacímu řízení, který se uskuteční v sobotu dne 15. 11. 2014 od 9:00 do 17:00 hod.

První společná - fotografická výstava Petry Hajdůchové a Robina Závodného

Přijměte prosím pozvání na vernisáž společné fotografické výstavy Petry Hajdůchové a Robina Závodného, která se uskuteční ve čtvrtek 30. 10. 2014 v 17:00 v galerii Opera v Divadle Jiřího Myrona, Čs. legií 14, Ostrava. Výstava bude otevřena do 10. 12. 2014.

Hororové kraťasy na iShorts!

Krev, děs a sranda. Už je to tady zase! Dušičkový speciál iShorts; Monster cabaret plný hodně děsivých, trochu šokujících a občas překvapivě vtipných krátkých hororů. Démoni, příšery a co je nejhorší: lidi. Kdo si zakrývá oči, je srab, kdo přijde v kostýmu, je frajer. Tak přijďte!

Pozvánka na výstavu Strictly Commercial

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy Martina Tůmy a Jakuba Skokana Strictly Commercial, která se uskuteční ve středu 29. 10. 2014 od 18:00 hodin ve Photogether Gallery v bunkru zlínské polikliniky, Třída Tomáše Bati 3705, Zlín. Výstava potrvá do 26. 11. 2014.

Vyhlášení soutěže o iPad

Soutěž iPad K výhře iPadu Vám stačí kreativně zpracovat náš nový slogan k 20. výročí FaME Light your FaME. Zúčastnit se může každý, ať už student, učitel, zaměstnanec, kamarád, někdo z rodiny či z široké veřejnosti. Navíc sadu našich buttonků FaME obdrží každý účastník soutěže.

Úspěch studentky ARF A. Malinové

Studentka ateliéru Reklamní fotografie BcA. Andrea Malinová získala za soubor "My" v letošním ročníku Czech Press Photo cenu CANON JUNIOR AWARDS, která je udělována mladým fotografům do 25 let. Studentce blahopřejeme.

VÝSLEDKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA STUDENTSKÉ ZAHRANIČNÍ MOBILITY V LS 2014-15

Výstava BIOTYPO v Belgii

Ve dnech od 11. do 31. října 2014 se v Galerii Meilief v belgickém Izegemu koná výstava projektů z písma a typografie studentů ateliéru Grafický design, které vznikly pod vedením M. A. Lenky Baroňové. Akce se koná pod záštitou Kabinetu teoretických studií v rámci Českých týdnů.

Pozvánka na výstavu fotografií studenta ARF Michala Buráně

Zveme Vás na vernisáž výstavy fotografií studenta ateliéru Reklamní fotografie Michala Buráně, která se uskuteční v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně (přízemí 14. budovy továrního areálu) v úterý 30. září 2014 od 17:00 hodin. Výstava potrvá do 9. listopadu 2014.

1 2   Následující   ››

Archívy aktualit: