Projekt VODA v médiích

Česká online media referují o společném projektu studentů FMK "Voda pro všechny"

Den otevřených dveří Ústavu marketingových komunikací

V pátek 9. prosince 2016 proběhne Den otevřených dveří oboru Marketingové komunikace. Představení oboru proběhne vždy v 10:00; 12:00 a 14:00 v budově U44/učebna č. 218.

Pozvánka na vernisáž výstavy Studentský plakát

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně a ateliér Grafický design Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně si Vás dovolují pozvat na vernisáž výstavy Studentský plakát, která se bude konat v úterý 29. listopadu 2016 v 17.00 hodin, v 1. podlaží budovy 14.

Napsali o nás - Czech Trade s novým logem z půdy FMK

Vítězné logo k 20. výročí CzechTrade vytvořil student ateliéru Grafický design UTB ve Zlíně.

Pozvánka na výstavu fotografií "Josefov 01"

Ateliér Reklamní fotografie Vás srdečně zve na vernisáž výstavy fotografií z mezinárodního workshopu Josefov 01.

Přestupná/Konečná 2016: Prohlédněte si letošní absolventské práce

Výběr z bakalářských a magisterských prací absolventů studijního programu Výtvarná umění si můžete prohlédnout na adrese http://data.fmk.utb.cz/prestupna-konecna

Archívy aktualit: