Pozvánka na Dny židovské kultury s výstavou fotografií Haredim

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení festivalu Dny židovské kultury v Olomouci. Festival bude zahájen vernisáží výstavy fotografií studentky doktorského studijního programu MgA. Elišky Blažkové "Haredim".

Pozvánka na výstavu Od hlavy po päty

Zveme vás na výstavu Od hlavy po päty, představující tvorbu studentů ateliérů Design oděvu a Design obuvi, která probíhá v Galerii Satelit v Bratislavě

Cena Nadace Jana Pivečky pro ateliér Design obuvi

Ateliér Design obuvi na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně dokazuje vysokou odbornou přípravu studentů a absolventů ceněním v soutěži Cena Nadace Jana Pivečky, která byla vyhlášena v minulých dnech.

Pozvánka na výstavu fotografií studenta ARF Matěje Skalického

Srdečně Vás zveme na výstavu fotografií "Sedět u ohně a kouřit" studenta 2. ročníku navazujícího studia ateliéru Reklamní fotografie Matěje Skalického, která se uskuteční ve Fotografické galerii Fiducia v Moravské Ostravě. Vernisáž proběhne ve čtvrtek 8. 9. 2016 v 18:00 hodin a výstava potrvá do 7. 10. 2016. Kurátorkou výstavy je Mgr. Lucia Fišerová, Ph.D.

Pozvánka Trienale VALMEZ

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na slavnostní vyhlášení laureátů Ceny Rudolfa Schlattauera a následnou výstavu: TRIENÁLE VALMEZ 2016 CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA PETR HAJDYLA / TADEÁŠ KOTRBA / VOJTĚCH KOVAŘÍK / MIROSLAVA KUPČÍKOVÁ / KAMILA MALIŇÁKOVÁ Vernisáž: 12. září v 18.00 hodin Vystoupení: FRED MADISON a IS THIS JOKE OK? Výstava potrvá do 13. listopadu 2016

Výběrové řízení na studijní pobyty a pracovní stáže (ERASMUS+, FREEMOVER) v LS 2016/17

Proděkan pro mezinárodní vztahy Fakulty multimediálních komunikací vyhlašuje výběrové řízení na krátkodobé zahraniční studijní pobyty a pracovní stáže (Erasmus+, Freemover) v letním semestru akad. roku 2016/17.

Úspěch zlínských studentů v DESIGN.S 2016

Studenti Ateliéru Průmyslový design a Ateliéru Produktový design na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně získali ocenění v rámci Mezinárodního bienále studentského designu DESIGN.S 2016, které probíhá v Technickém muzeu v Brně do 9. října 2016.

Přestupná/Konečná 2016: Prohlédněte si letošní absolventské práce

Výběr z bakalářských a magisterských prací absolventů studijního programu Výtvarná umění si můžete prohlédnout na adrese http://data.fmk.utb.cz/prestupna-konecna

Nabídka stáží v České televizi

Nabídka stáží v České televizi pro období říjen 2016 až leden 2017.

Univerzita Tomáše Bati potřetí na Design Weeku v Miláně

Od 12. do 17. dubna 2016 se v zóně Ventura Lambrate na Milan Design Weeku prezentovali studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně interaktivní expozici Who first?

Archívy aktualit: