Přípravné kurzy pro zájemce o studium

Ústav marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pořádá přípravné kurzy pro zájemce o studium v bakalářském a navazujícím magisterském studijním programu Mediální a komunikační studia, studijní obor Marketingové komunikace v prezenční a kombinované forma studia.

Cena Galérie NOVA: Sklo 2016

Čtyři studentky ateliéru Design skla zaznamenaly úspěch v soutěži, spoluorganizované slovenskou sklářskou firmou Rona.

FMK v žebříčku nejúspěšnějších českých škol v oblasti obalového designu

Studenti FMK se v počtu ocenění v rámci soutěže Young Package umístili na druhém místě.

Národní divadlo hledá umělecké projekty

Národní divadlo v Praze hledá umělecké projekty, které jednotlivci a tvůrčí týmy mohou uvést v rámci dvou open call výzev na Piazzetě/Náměstí Václava Havla a v přízemí Provozní budovy B.

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2017/2018

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2017-18.

Pozvánka na výstavu ateliéru Design skla

Srdečně Vás zveme na výstavu: ATELIÉR DESIGN SKLA UTB VE ZLÍNĚ VýstUP, PETR STANICKÝ Myspace Vernisáž: 22. února 2017 v 18.00 hodin Výstava potrvá do 21. dubna 2017.

Diplomem to nekončí! - Erasmus+ konečně i pro absolventy!

Proděkan pro mezinárodní vztahy FMK vyhlašuje výběrové řízení na absolventské pracovní stáže v zahraničí financované z programu ERASMUS+.

Pozvánka na přednášku Torda Boontje "Electro Craft"

Přijměte pozvání na veřejnou přednášku Torda Boontje s názvem Electro Craft, která se uskuteční v úterý 7. 2. 2017 v 17:00 v přednáškovém sále 131, budova rektorátu UTB.

10. ročník soutěže Master of Crystal

Společnost PRECIOSA, a. s. ve spolupráci s Muzeem skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou a za podpory České sklářské společnosti vyhlašují 10. ročník soutěže "MASTER OF CRYSTAL". Cílem této soutěže je prohloubení spolupráce společností skupiny PRECIOSA se studenty i absolventy vysokých a středních technických a uměleckých škol i umělecké veřejnosti a následná prezentace výsledků jejich práce.

East or West - Xchange's Best!

Proděkan pro mezinárodní vztahy Fakulty multimediálních komunikací vyhlašuje výběrové řízení na krátkodobé zahraniční studijní pobyty a pracovní stáže (Erasmus+, Freemover) v zimním semestru akad. roku 2017/18.

Archívy aktualit: