Letní škola scenáristiky

Fakulta multimediálních komunikací pořádá Letní školu scenáristiky. Letní škola je určena pro studenty FMK a veřejnost.

Vyhlášení doplňovacích voleb do komory akademických pracovníků AS UTB

Akademický senát Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně oznamuje, že Akademický senát UTB ve Zlíně vyhlásil doplňovací volby k obsazení uvolněného místa zástupce FMK v komoře akademických pracovníků AS UTB.

Pozvánka na výstavu "END CREDITS"

Srdečně Vás zveme na výstavu bakalářských a diplomových prací studentů ateliéru Reklamní fotografie s názvem „END CREDITS“. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 14. 6. 2017 v 19:00 hodin ve 3. etáži Filmového uzlu Zlín (areál Filmových ateliérů – Filmová 689).

Skvělé ocenění studentské práce v soutěži KALENDÁŘ ROKU 2017

Studentka 2. ročníku ateliéru Grafický design FMK UTB ve Zlíně Kristýna Londinová se umístila se svým návrhem kalendáře s názvem Pranostiky na 2. místě v prestižní kategorii DESIGN.

Archívy aktualit: