Go UPPER: Lukáš Trčka - Věda & podnikání. Kreativně!

Přednáška a diskuse. Možnosti konkrétní podpory pro studenty (Mgr. + Ph.D.). Prezentují: Lukáč Trčka, CzechInvest, ředitel regionální kanceláře pro Zlínský kraj.

Den otevřených dveří na FMK

V pátek 8. prosince 2017 se na Fakultě multimediálních komunikací uskuteční Den otevřených dveří pro zájemce o studium ve studijním programu Mediální a komunikační studia.

Expozice ateliéru Průmyslový design zvítězila na Designbloku

Expozice ateliéru Průmyslový design představující vybrané studentské designérské projekty vzniklé v roce 2016/2017 získala v rámci akce Designblok 2017 ocenění za nejlepší prezentaci v kategorii vzdělávacích institucí. Rozsáhlá instalace zahrnovala kolekci interiérových konviček, projekt porcelánových lázeňských pohárků s názvem Cucej, vybraná křesla realizovaná v rámci projektu RIM - Softseating, svítidlo Gemma v současnosti vyráběné společností Preciosa Lighting, kapotované lehokolo Veloplán a studii elektromobilu Studentcar SCE v měřítku 1:1, která je výsledkem spolupráce ateliéru Průmyslový design a VŠB-TU Ostrava. MgA. Martin Surman, ArtD. vedoucí ateliéru Průmyslový design

Zlín se přesouvá do Německa

Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně bude v průběhu měsíců října a listopadu součástí 19. ročníku Dnů české a německé kultury v Drážďanech. Představí tak v Německu tvorbu studentů i pedagogů napříč svými 11 ateliéry. Těšit se můžete na design, film i fotografie.

Úspěchy studentů FMK v soutěži Národní cena za studentský design

Studenti dvou ateliérů FMK zaznamenali úspěch v soutěži Národní cena za studentský design 2017 za návrh expozice Pairs in Squares.

Výběrové řízení na studijní a pedagogické mobility v Izraeli

Proděkan pro mezinárodní vztahy vyhlašuje výběrové řízení na studijní a pedagogické pobyty na Bezalel Academy of Arts and Design, Izrael v rámci programu Erasmus+ mezinárodní kreditová mobilita.

Pozvánka na vernisáž výstavy Josefov II

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy již druhého ročníku mezinárodního fotografického workshopu JOSEFOV II, která se koná v Bastionu IV v Josefově.

CS.KOMIKS.17 - odstartoval 4. ročník komiksové soutěže!

Fakulta multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a Rotary Club Brno City ve spolupráci s Galerií Vaňkovka a dalšími partnery vyhlašují 4. ročník komiksové soutěže.

Archívy aktualit: