Pozvánka na vernisáž výstavy CZ.KOMIKS.15

Přijměte pozvání do brněnské Galerie Vaňkovka na výstavu toho nejlepšího z letošního ročníku studentské soutěže CZ.KOMIKS.15.

Pozvánka na výstavu ARF "18. sklizeň"

Ateliér Reklamní fotografie Vás srdečně zve na výstavu fotografií OSMNÁCTÁ SKLIZEŇ, která proběhne v rámci akce Zlin Design Week. Slavnostní zahájení výstavy se koná ve středu 27. dubna 2016 v 17:00 hodin v budově 64, v areálu Svit – 5. etáž.

Ateliér Průmyslový design získal dvě hlavní ceny na letošním Mobitexu

Ateliér Průmyslový design Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně dosáhl dalšího skvělého úspěchu v rámci letošního Mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex 2016 v Brně. Hlavní cenou Grand Prix Mobitex 2016 ve studentské sekci byla oceněna interiérová židle Chair no. 2 studenta Michala Zemana a Cenu společnosti design ATAK získalo porcelánové dveřní kování studentky Pavly Valachovičové. Vítězné práce budou vystaveny do soboty 23. 4. 2016 v pavilonu F na brněnském výstavišti.

Druhý ročník Zlin Design Weeku startuje

Ve dnech 25. dubna až 1. května 2016 se uskuteční druhý ročník akce Zlin Design Week.

Univerzita Tomáše Bati potřetí na Design Weeku v Miláně

Od 12. do 17. dubna 2016 se v zóně Ventura Lambrate na Milan Design Weeku prezentovali studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně interaktivní expozici Who first?

Úspěch studenta a absolventů ARF na cenách Czech Grand Design

Na letošním ročníku soutěže Czech Grand Design zaznamenali absolventi ARF a student doktorského studia ARF významný úspěch.

Zlínský ateliér Design oděvu ovládl pražský týden módy

Ateliér Design oděvu Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati se úspěšně prezentoval hned na třech přehlídkách v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který proběhl v minulých dnech v Praze.

Pozvánka na výstavu Pairs in Squares - budova U4

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení výstavy věnované projektu Pairs in Squares ateliéru Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně, který byl oceněn v rámci světové přehlídky designu Tokyo Design Week 2015 v Japonsku. Vernisáž se uskuteční 17. března 2016 v 17.00h v prostorách budovy U4 u děkanátu.

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2016/2017

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2016/2017.

CZ.KOMIKS.15 zná své vítěze!

Ve středu 6. ledna zasedla odborná porota ve složení Tomáš Prokůpek, Lucie Lomová, Barbora Lungová, Richard Vodička a Ján Lastomírský a vybrala z celkem 39 soutěžních prací tři nejlepší z České republiky a tři nejlepší ze Slovenska.

Cambridge English s Cambridge P.A.R.K. na UTB ve Zlíně - termíny zkoušek

FHS ve spolupráci s Cambridge P.A.R.K., připravila pro studenty VŠ i SŠ zkoušky Cambridge English s místem konání přímo na UTB ve Zlíně.

Archívy aktualit: