Nuda na promocích? Ve Zlíně ne!

Promoce absolventů vysokých škol patří k velmi slavnostním okamžikům v životě. Slavnostní ceremoniál má svá pravidla a je spojen s důstojností a vážností akademického prostředí. Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ukázali, že promoce je možné užít si i jinak, zcela netradičně.

Design.s ocenil zlínské studenty

V Technickém muzeu v Brně bylo v pondělí 23. 6. 2014 zahájeno mezinárodní bienále studentského designu Design.s. Z této prestižní akce se odnesli významná ocenění dva studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cenu Asociace POPAI získala Kristína Filová za dílo Variabilní prvek – výstavní systém. Cenu společnosti mmcité získal Michal Jakubec za Recyklovaný otvírák na láhve. Oba studenti navštěvují Ateliér 3D designu.

Úspěch režisérky Martiny Nagyové na festivalu Arts & Film

Film studentky Martiny Nagyové "Paradigma" získal další prestižní ocenění, tentokrát na mezinárodním festivalu Arts & Film.

Mezinárodní soutěž obalového designu vyhrál student zlínské univerzity

Na konci května 2014 byli v Novoměstské radnici v Praze slavnostně vyhlášeni vítězové 19. ročníku prestižní mezinárodní soutěže Mladý obal. Vítězem hlavní kategorie Studentů vysokých škol a designérů do 30 let se stal Michal Marko, student Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Porotu oslovil svým důmyslným návrhem papírové přenosné nádoby na jídlo z biodegradovatelného, ekologického materiálu.

Zajímá vás, co se děje na zasedáních akademického senátu FMK? Čtěte zápisy!

Zajímá vás, co se děje na zasedáních AS FMK? Máte připomínky či návrhy pro své senátory?

Archívy aktualit: