Hledáme modely pro výuku kresby na FMK

Pro výuku figurální kresby (akt) pedagoga MgA. Radka Petříčka, Ph.D. v zimním semestru akademického roku 2017/2018 hledáme zájemce o práci modelky - modela (odměna formou Dohody o provedení práce - výkon práce v pondělí a úterý, 150 Kč/hod.).

Pozvánka na vernisáž výstavy "Foto - Grafický workshop"

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy prací studentů 1. ročníků ateliérů Grafický design a Reklamní fotografie s názvem "Foto - Grafický workshop".

Den otevřených dveří v UPPER - 27. 9. 2017

Chceš zjistit, jak nastartovat svoje podnikání, dostat se do komunity odvážných, mladých, kreativních lidí ve Zlíně nebo se jen informovat, jaké jsou tvé možnosti? Zveme tě na Den otevřených dveří v UPPERu!

Cambridge English Cambridge P.A.R.K. na UTB ve Zlíně

FHS ve spolupráci s Cambridge P.A.R.K. připravila pro studenty VŠ i SŠ zkoušky Cambridge English s místem konání přímo na UTB ve Zlíně.

CS.KOMIKS.17 - odstartoval 4. ročník komiksové soutěže!

Fakulta multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a Rotary Club Brno City ve spolupráci s Galerií Vaňkovka a dalšími partnery vyhlašují 4. ročník komiksové soutěže.

Pozvánka na výstavu fotografií "NOKTURNO"

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy fotografií absolventky ARF Kateřiny Měšťánkové: Nokturno v ostravské galerii Fiducia. Výstava bude otevřena ve středu 6. 9. 2017 v 18:00 hodin a potrvá do 6. 10. 2017.

Get Ahead! - Go Abroad!

Proděkan pro mezinárodní vztahy FMK vyhlašuje výběrové řízení na krátkodobé zahraniční studijní pobyty a pracovní stáže (Erasmus+, Freemover) v letním semestru akad. roku 2017/18.

Pozvánka na výstavu ateliéru Reklamní fotografie

Ateliér Reklamní fotografie FMK UTB si Vás dovoluje pozvat na otevření nového výstavního prostoru v Siřemi č. 7 u Žatce. Studenti ARF a AGD zde představí fotografie a díla inspirovaná povídkou Doupě od spisovatele Franze Kafky.

Archívy aktualit: