Časový plán akademického roku 2014/2015 ke stažení

Stáhněte si zde časový plán akademického roku na FMK a nainstalujte si jej do svého počítače, tabletu či telefonu!

Nuda na promocích? Ve Zlíně ne!

Promoce absolventů vysokých škol patří k velmi slavnostním okamžikům v životě. Slavnostní ceremoniál má svá pravidla a je spojen s důstojností a vážností akademického prostředí. Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ukázali, že promoce je možné užít si i jinak, zcela netradičně.

Design.s ocenil zlínské studenty

V Technickém muzeu v Brně bylo v pondělí 23. 6. 2014 zahájeno mezinárodní bienále studentského designu Design.s. Z této prestižní akce se odnesli významná ocenění dva studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cenu Asociace POPAI získala Kristína Filová za dílo Variabilní prvek – výstavní systém. Cenu společnosti mmcité získal Michal Jakubec za Recyklovaný otvírák na láhve. Oba studenti navštěvují Ateliér 3D designu.

Archívy aktualit: