Aktuality

Expozice ateliéru Průmyslový design zvítězila na Designbloku

Expozice ateliéru Průmyslový design představující vybrané studentské designérské projekty vzniklé v roce 2016/2017 získala v rámci akce Designblok 2017 ocenění za nejlepší prezentaci v kategorii vzdělávacích institucí. Rozsáhlá instalace zahrnovala kolekci interiérových konviček, projekt porcelánových lázeňských pohárků s názvem Cucej, vybraná křesla realizovaná v rámci projektu RIM - Softseating, svítidlo Gemma v současnosti vyráběné společností Preciosa Lighting, kapotované lehokolo Veloplán a studii elektromobilu Studentcar SCE v měřítku 1:1, která je výsledkem spolupráce ateliéru Průmyslový design a VŠB-TU Ostrava. MgA. Martin Surman, ArtD. vedoucí ateliéru Průmyslový design

 

Výběrové řízení na studijní a pedagogické mobility v Izraeli

Proděkan pro mezinárodní vztahy vyhlašuje výběrové řízení na studijní a pedagogické pobyty na Bezalel Academy of Arts and Design, Izrael v rámci programu Erasmus+ mezinárodní kreditová mobilita.

 

CS.KOMIKS.17 - odstartoval 4. ročník komiksové soutěže!

Fakulta multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a Rotary Club Brno City ve spolupráci s Galerií Vaňkovka a dalšími partnery vyhlašují 4. ročník komiksové soutěže.

 

Archívy aktualit: