Aktuality

Rektorské volno pro studenty

Dne 2. května 2017 se uskuteční akce "Majáles Zlín 2017", organizovaná Studentskou unií UTB ve Zlíně.

 

Show-off / Zeig dich - Zlínští vysokoškoláci přesvědčili o svých kvalitách

Na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) totiž proběhl již 7. ročník renomované soutěže „Show-off / Zeig dich“ o nejlepší prezentace v anglickém a německém jazyce, kterou organizuje Centrum jazykového vzdělávání Fakulty humanitních studií každý rok.

 

Voda pro všechny představí celoroční práci studentů

Od 21. do 28. dubna 2017 budou ve Zlíně k vidění výstupy projektu Voda pro všechny, který organizuje Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Výstava je součástí Zlin Design Week 2017. Její vernisáž proběhne 24. dubna v 18.00 hodin před Zlínským klubem 204 v Parku Komenského.

 

Slavnostní Velopremiéra ve zlínském klubu 204

Ateliér Průmyslový design Vás srdečně zve na slavnostní Velopremiéru, která se uskuteční 19. dubna v 19 hodin ve zlínském klubu 204, park J. A . Komenského (bývalá knihovna Františka Bartoše), v rámci které bude pokřtěn nový velomobil navržený a vyrobený našimi studenty.

 

Rektorský den sportu

Srdečně zveme zaměstnance a studenty UTB na Rektorský den sportu, který se uskuteční 27. dubna 2017. Na Vámi vybraný sport je nutné se předem přihlásit. Přihlašování začne ve čtvrtek 13.4. od 8 hodin na http://www.utb.cz/fame/o-fakulte/rektorsky-den-sportu-27-4-2017.

 

Absolventi FMK uspěli v soutěži Nescafé Azera

Bývalý a současný student FMK se úspěšně účastnili designérské soutěže, organizované firmou Nestlé.

 

INTERNATIONAL FESTIVAL 2017

Přijměte pozvání na 4. ročník oblíbené mezinárodní akce na UTB, určené všem milovníkům cestování a poznávání jiných kultur.

 

Úspěch studentky ateliéru Design skla

Dobrý den, rádi bychom vás informovali o úspěchu studentky ateliéru Design skla Zdeňky Fuskové, která vyhrála první místo v mezinárodní sklářské soutěži Junior Glass Ways s prací Zlom. Jedná se o řízené praskání skla, které je následně znovu spojeno do kompozice padaných stromů. V rámci této mezinárodní soutěže se ateliér Design skla umístil na prvním místě již po šesté. Obstál v konkurenci všech ateliérů skla v České Republice, Litvy, Irska, Číny, Polska, Slovenska, Litvy, Rumunska, Finska, Slovinska, Estonska. Celkový počet přihlášených prací studentů vysokých škol bylo 54. http://www.juniorglassways.com/?page_id=517 http://artalk.cz/2017/02/24/tz-mezinarodni-soutez-mladych-sklaru-junior-glass-ways/ https://www.facebook.com/juniorglassways/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

 

Nabídka krátkodobých stipendií programu DAAD

Dovolujeme si Vás upozornit na nově vypsanou uzávěrku přijímání žádostí o krátkodobá stipendia DAAD.

 

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2017/2018

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2017-18.

 

Pozvánka na přednášku Torda Boontje "Electro Craft"

Přijměte pozvání na veřejnou přednášku Torda Boontje s názvem Electro Craft, která se uskuteční v úterý 7. 2. 2017 v 17:00 v přednáškovém sále 131, budova rektorátu UTB.

 

Archívy aktualit: