Aktuality

Rektorské volno pro studenty

Dne 2. května 2017 se uskuteční akce "Majáles Zlín 2017", organizovaná Studentskou unií UTB ve Zlíně.

 

Show-off / Zeig dich - Zlínští vysokoškoláci přesvědčili o svých kvalitách

Na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) totiž proběhl již 7. ročník renomované soutěže „Show-off / Zeig dich“ o nejlepší prezentace v anglickém a německém jazyce, kterou organizuje Centrum jazykového vzdělávání Fakulty humanitních studií každý rok.

 

Voda pro všechny představí celoroční práci studentů

Od 21. do 28. dubna 2017 budou ve Zlíně k vidění výstupy projektu Voda pro všechny, který organizuje Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Výstava je součástí Zlin Design Week 2017. Její vernisáž proběhne 24. dubna v 18.00 hodin před Zlínským klubem 204 v Parku Komenského.

 

Děkanské volno 25. 4. 2017

Děkanka FMK vyhlašuje v souvislosti s akcemi Zlin Design Weeku na den 25. 4. 2017 děkanské volno.

 

Slavnostní Velopremiéra ve zlínském klubu 204

Ateliér Průmyslový design Vás srdečně zve na slavnostní Velopremiéru, která se uskuteční 19. dubna v 19 hodin ve zlínském klubu 204, park J. A . Komenského (bývalá knihovna Františka Bartoše), v rámci které bude pokřtěn nový velomobil navržený a vyrobený našimi studenty.

 

Rektorský den sportu

Srdečně zveme zaměstnance a studenty UTB na Rektorský den sportu, který se uskuteční 27. dubna 2017. Na Vámi vybraný sport je nutné se předem přihlásit. Přihlašování začne ve čtvrtek 13.4. od 8 hodin na http://www.utb.cz/fame/o-fakulte/rektorsky-den-sportu-27-4-2017.

 

Dokument na kolesách: Český Alláh (Zuzana Piussi)

Zveme vás na promítání dokumentu Český Alláh a následnou diskusi s tvůrci. Akce probíhá v rámci festivalu Febiofest 2017 ve spolupráci s ateliérem Audiovizuální tvorby FMK UTB.

 

Absolventi FMK uspěli v soutěži Nescafé Azera

Bývalý a současný student FMK se úspěšně účastnili designérské soutěže, organizované firmou Nestlé.

 

INTERNATIONAL FESTIVAL 2017

Přijměte pozvání na 4. ročník oblíbené mezinárodní akce na UTB, určené všem milovníkům cestování a poznávání jiných kultur.

 

Úspěch studentky ateliéru Design skla

Dobrý den, rádi bychom vás informovali o úspěchu studentky ateliéru Design skla Zdeňky Fuskové, která vyhrála první místo v mezinárodní sklářské soutěži Junior Glass Ways s prací Zlom. Jedná se o řízené praskání skla, které je následně znovu spojeno do kompozice padaných stromů. V rámci této mezinárodní soutěže se ateliér Design skla umístil na prvním místě již po šesté. Obstál v konkurenci všech ateliérů skla v České Republice, Litvy, Irska, Číny, Polska, Slovenska, Litvy, Rumunska, Finska, Slovinska, Estonska. Celkový počet přihlášených prací studentů vysokých škol bylo 54. http://www.juniorglassways.com/?page_id=517 http://artalk.cz/2017/02/24/tz-mezinarodni-soutez-mladych-sklaru-junior-glass-ways/ https://www.facebook.com/juniorglassways/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

 

Nabídka krátkodobých stipendií programu DAAD

Dovolujeme si Vás upozornit na nově vypsanou uzávěrku přijímání žádostí o krátkodobá stipendia DAAD.

 

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2017/2018

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2017-18.

 

Pozvánka na přednášku Torda Boontje "Electro Craft"

Přijměte pozvání na veřejnou přednášku Torda Boontje s názvem Electro Craft, která se uskuteční v úterý 7. 2. 2017 v 17:00 v přednáškovém sále 131, budova rektorátu UTB.

 

Archívy aktualit: