Hledáme modely pro výuku kresby na FMK

Pro výuku figurální kresby (akt) pedagoga MgA. Radka Petříčka, Ph.D. v zimním semestru akademického roku 2017/2018 hledáme zájemce o práci modelky - modela (odměna formou Dohody o provedení práce - výkon práce v pondělí a úterý, 150 Kč/hod.).

Pozvánka na výstavu ateliéru Reklamní fotografie

Ateliér Reklamní fotografie FMK UTB si Vás dovoluje pozvat na otevření nového výstavního prostoru v Siřemi č. 7 u Žatce. Studenti ARF a AGD zde představí fotografie a díla inspirovaná povídkou Doupě od spisovatele Franze Kafky.

Letní škola scenáristiky

Fakulta multimediálních komunikací pořádá Letní školu scenáristiky. Letní škola je určena pro studenty FMK a veřejnost.

Vyhlášení doplňovacích voleb do komory akademických pracovníků AS UTB

Akademický senát Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně oznamuje, že Akademický senát UTB ve Zlíně vyhlásil doplňovací volby k obsazení uvolněného místa zástupce FMK v komoře akademických pracovníků AS UTB.

Pozvánka na výstavu "END CREDITS"

Srdečně Vás zveme na výstavu bakalářských a diplomových prací studentů ateliéru Reklamní fotografie s názvem „END CREDITS“. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 14. 6. 2017 v 19:00 hodin ve 3. etáži Filmového uzlu Zlín (areál Filmových ateliérů – Filmová 689).

Archívy aktualit: