Pozvánka na vernisáž prací studentů ateliéru Design skla "Magické působení"

Zveme vás na vernisáž výstavy ateliéru Design skla s názvem MAGICKÉ PŮSOBENÍ, která se uskuteční v Galerii Bernarda Bolzana v Těchobuzi (okres Pelhřimov) dne 6. 9. 2014 od 14.00 hodin. Výstava potrvá do 6. 10. 2014.

Ateliér Vizuální komunikace se 1. září 2014 mění na ateliér Digitální design

V souvislosti se zatím poslední reakreditací studijního programu Výtvarná umění dochází od prvního dne nového akademického roku ke změně názvu ateliéru Vizuální komunikace na Digitální design.

Časový plán akademického roku 2014/2015 ke stažení

Stáhněte si zde časový plán akademického roku na FMK a nainstalujte si jej do svého počítače, tabletu či telefonu!

Nuda na promocích? Ve Zlíně ne!

Promoce absolventů vysokých škol patří k velmi slavnostním okamžikům v životě. Slavnostní ceremoniál má svá pravidla a je spojen s důstojností a vážností akademického prostředí. Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ukázali, že promoce je možné užít si i jinak, zcela netradičně.

Archívy aktualit: