Národní cena za studentský design 2017 vyhlášena!

Design Cabinet CZ, Moravská galerie v Brně a Slovenské centrum dizajnu vyhlašují další roční soutěže Národní cena za studentský design.

Skvělé ocenění studentské práce v soutěži KALENDÁŘ ROKU 2017

Studentka 2. ročníku ateliéru Grafický design FMK UTB ve Zlíně Kristýna Londinová se umístila se svým návrhem kalendáře s názvem Pranostiky na 2. místě v prestižní kategorii DESIGN.

Animátoři slaví další úspěch - Krkavčí matka míří do Amsterdamu!

Bakalářský film studentky Noemi Valentíny "Krkavčí matka" byl z rekordního počtu 411 nominovaných prací vybrán odbornou porotou pro prezentaci v rámci 9. ročníku prestižního mezinárodního festivalu NEU NOW, pořádaného každoročně Sdružením evropských uměleckých škol (ELIA) v Amsterdamu.

Pozvánka na výstavu fotografií doc. MgA. Jaroslava Prokopa

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu fotografa a portrétisty JAROSLAVA PROKOPA s názvem "Vladimír Mišík a dvaapadesát hudebníků", která bude slavnostně zahájena vernisáží ve středu 24. 5. od 19 hodin ve výstavním sále Muzea Napajedla.

ZLIN FILM FESTIVAL v UPPER!

Zveme vás na semináře a workshopy, konané v rámci ZFF v sekci Film Industry

Pozvánka na výstavu ateliéru Reklamní fotografie

Zveme Vás na výstavu "Historické techniky fotografie", která se koná v rámci festivalu Měsíc fotografie Krakow Photo Fringe 2017. Vernisáž výstavy se uskuteční v sobotu 20. 5. 2017 v 16:00 hodin v Galerii Sztuki v Krakově.

Pozvánka na výstavu projektu APD & RIM CZ

Ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně a společnost RIM CZ s.r.o. si Vás dovolují pozvat na výstavu projektu Softseating, na jehož vzniku se společně podíleli. Slavnostní vernisáž se uskuteční v úterý dne 16. 5. 2017 od 17:00 hod v Klubu 204 (prosklená část bývalé Krajské knihovny Františka Bartoše, Park Komenského, Zlín). Výstava potrvá do 25. 5. 2017. Součástí zahájení je odborná mezinárodní konference zaměřená na nábytkový design, která se bude konat pod záštitou Národního centra nábytkového designu, o.p.s. dne 16. 5. 2017 od 13:00 v Centru kreativních průmyslů a podnikání UPPER (budova U11 UTB, Nad Ovčírnou 3685, Zlín). Jste srdečně zváni. MgA. Martin Surman, ArtD. Vedoucí ateliéru Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně

Studenti ze Zlína vytvořili práce, které jasně říkají: vodu je potřeba šetřit

Projekt Voda pro všechny funguje na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně od září 2016. Od té doby spotřeboval každý člověk v České republice zhruba 22 000 litrů vody. Že je toto číslo příliš vysoké, se snažil projekt sdělit veřejnosti prostřednictvím designu, filmu a marketingu.

Dvojnásobný úspěch ateliéru Průmyslový design!

Dalšího skvělého úspěchu dosáhl ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně na letošním Mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu Mobitex 2017 v Brně. Hlavní cenu GRAND PRIX MOBITEX 2017 získala studentka II. ročníku bakalářského studia Klára Němečková za design interiérového křesla BLOOM, navrženého pro společnost RIM CZ s.r.o. Cenu NÁRODNÍHO CENTRA NÁBYTKOVÉHO DESIGNU, O. P. S. obdržel absolvent ateliéru MgA. Michal Zeman a jeho exteriérové křeslo NaVen. Ateliér Průmyslový design tímto opět potvrzuje svou dlouhodobou úspěšnost a vysoký standard realizovaných studentských projektů.

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2017/2018

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2017-18.

Archívy aktualit: