Aktuality

Go UPPER: Jiří Cepák - Osobnostní rozvoj podnikatele

Přednášející - Jiří Cepák – Vedoucí obchodního týmu a mentor v oblasti osobnostního rozvoje

 

Hodnocení studijních oborů

Od pondělí 26. 3. 2018 bude probíhat hodnocení kvality studijních oborů na UTB ve Zlíně, které je určeno studentům posledních a předposledních ročníků.

 

Naděje pro onkologicky nemocné – Český národní registr dřeně se opět rozšířil

Již třetím rokem pořádala Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně akci Daruj šanci na život! Zapiš se do registru dárců kostní dřeně!

 

Univerzita se zapojí do Kabelkového veletrhu

Jedním ze subjektů, které se připojí k 7. ročníku Kabelkového veletrhu ve Zlíně, se stane i Univerzita Tomáše Bati. Budova rektorátu na náměstí T. G. Masaryka 5555, Zlín (U13) bude ve dnech 26. 3. – 5. 4. 2018 sběrným místem kabelek.

 

Pozvánka na výstavu fotografií "Chytla mě bigbítová fúrie"

Srdečně Vás zveme do Filmového uzlu Zlín na výstavu fotografií Jaroslava Prokopa "Chytla mě bigbítová fúrie", která je autorským výběrem ze tří komponovaných celků.

 

Pozvánka na výstavu plakátů studentů AGD

Dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy studentských plakátů ateliéru Grafický design s názvem „Jubilejní rok 2018“, která se bude konat v úterý dne 13. 3. 2018 v 17:00 hodin ve Zlínském klubu 204 (bývalá Knihovna F. Bartoše).

 

Studenti ateliéru Design skla byli oceněni na soutěži Junior Glass Ways

Studenti ateliéru Design skla byli oceněni na soutěži Junior Glass Ways. Nikola Kovalíková s designovými zrcadly Symbióza vyhrála druhé místo a Tomáš Krejčí s objektem Nafukovačka získal Cenu poroty na mezinárodní soutěži sklářský škol. Do soutěže se letos přihlásili studenti z 20 škol ze 13 zemí (Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Irsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rumunsko, Skotsko, Slovensko, Slovinsko). Odborná porota vybírala z 76 přihlášených soutěžících. Gratulujeme.

 

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2018/2019

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ (včetně KA107) a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2018/2019.

 

Výsledky doplňovacích voleb zástupců FMK v komoře studentů AS UTB

Volební komise AS FMK zveřejnila výsledky doplňovacích voleb do komory studentů AS UTB.

 

Ateliér Design skla vystavuje v Huti na Františku v rámci soutěže Junior Glass Ways

Od soboty 3. března se můžete v Cestách skla o.p.s. na Sázavě setkat s pracemi našich studentů Nikoly Kovalíkové, Tomáše Krejčího a Mikuláše Starého vystavenými v rámci mezinárodní soutěže sklářských škol Junior Glass Ways.

 

Ateliér Design skla vystavuje v Domě umění v Ústí nad Labem

Ateliér Design skla vystavuje v Domě umění v Ústí nad Labem. Zdeňka Fusková a Tomáš Krejčí z ateliéru Design skla vystavují v Domě umění Ústí nad Labem na výstavě Iluze designu. Výstava reflektuje tendence přesahů umění do designu a designu do umění v tvorbě mladých autorů z České republiky. Na výstavě můžete vidět i dílo z kolekce Lúčetone naši absolventky Ivany Zuskinové a jejich kolegů. Jejich kolekce vyhrála letošní ročník ceny EDIDA od Elle decor.

 

CS.KOMIKS.17 zná své vítěze! Porota posuzovala rekordních 68 prací

Dne 5. ledna zasedla odborná porota ve složení Tomáš Prokůpek, Lucie Lomová, Barbora Lungová, Richard Vodička a Adela Hrivnáková a vybrala z celkem 68 soutěžních prací tři nejlepší z České republiky a tři nejlepší ze Slovenska.

 

Archívy aktualit: