Workshop PORCELÁN V POHYBU

Ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně pořádá odborný workshop s názvem Porcelán v pohybu, který bude zaměřen na konstrukci výrobků z porcelánu. Přednášejícím bude jeden z předních odborníků v této oblasti MgA. Martin Přibík. Workshop se uskuteční ve čtvrtek 18. 12. 2014 ve 13.00 hod. v učebně č. 320/U16.

Workshop INTERAKTIVITA

Ateliér Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně pořádá odborný workshop s názvem INTERAKTIVITA, který bude zaměřen na progresivní metody interaktivní virtuální prezentace s využitím nových médií. Přednášejícími budou Mgr.art Lukáš Matejka, MgA. Ondřej Puchta, MgA. Jakub Hrdina a Pavel Soukal. Workshop se uskuteční ve středu 17. 12. 2014 ve 12.00 hod. v učebně č. 320/U16.

Pozvánka na vernisáž výstavy Regal-Prokop-Jindra: Reklamní fotografie

Srdečně zveme na výstavní událost sezóny! Vernisáž výstavy Regal-Prokop-Jindra: Reklamní fotografie se uskuteční 17. 12. 2014 v 18:00 hodin v galerii Photogether, nacházející se v podzemí zlínské polikliniky.

Pozvánka na výstavu Nové Betlémy

Dobrý den, jménem ateliéru Prostorová tvorba FMK UTB ve Zlíně, vedeného Ing. arch. Michaelem Klangem, CSc., Vám přejeme krásné a pokojné Vánoce a zveme vás na výstavu našich betlémů, které jsme pojali jinak, než jste měli doposud možnost vidět. Vernisáž se uskuteční 17. 12. 2014 v 18.00 hodin v Galerii G1, Náprstkova 12, Praha 1. Výstava potrvá do 6. ledna 2015. Vystavovatelé: Klaudie Ančincová, Anais Douliez, Tereza Gabrhelíková, Silvia Hlavová, Julius Liška, Terézia Melišková, Monika Motlová, David Navrátil, Iva Ondrová, Beáta Pituchová, Steven Sempels a Jitka Šelepová.

Úspěch studentky ateliéru Reklamní fotografie

Ateliér Reklamní fotografie se ve dnech 28. a 29. 11. 2014 zúčastnil pracemi několika studentů i absolventů (Filip Beránek, Michal Buráň, Vendula Knopová, Eliška Kyselková, Katarína Támová, Andrea Malinová, Veronika Raffajová) výstavy

Trojnásobný úspěch ateliéru Průmyslový design

Ateliér Průmyslový design dosáhl opět skvělého úspěchu, když v rámci jubilejního desátého ročníku mezinárodní designérské soutěže Cena prof. Jindřicha Halabaly 2014 získal hned tři ceny.

Ubytovací stipendium

Seznam studentů, kterým bylo přiznáno ubytovací stipendium pro první stipendijní období akad. roku 2014/2015, tj. od 1. 9. 2014 do 31. 12. 2014, je zveřejněn na úřední desce FMK před studijním oddělení. Student si může údaje zkontrolovat na Portálu UTB – Studium – Moje údaje – Stipendia studenta. Do 2. 12. 2014 si vyzvednou na studijním oddělení v úředních hodinách rozhodnutí o přiznání stipendia pouze ti studenti, jimž bylo stipendium přiznáno poprvé (1. ročník bakalářského a 1. ročník navazujícího magisterského studia z jiných VŠ nebo studenti z vyšších ročníků žádající poprvé). Do 20. 12. 2014 si mohou studenti podat odvolání proti rozhodnutí. Výplata ubytovacího stipendia ve výši 780,- Kč/měsíc, tj. 3.120,- Kč/stipendijní období bude poukázána na účty studentů po 19. 12. 2014.

Ebola - Upozornění Hlavního hygienika ČR

Hlavní hygienik ČR vydal upozornění pro osoby, které přicestovaly z oblastí, postižených epidemií onemocnění, vyvolaného virem ebola.

Časový plán akademického roku 2014/2015 ke stažení

Stáhněte si zde časový plán akademického roku na FMK a nainstalujte si jej do svého počítače, tabletu či telefonu!

Archívy aktualit: