Pozvánka na výstavu "END CREDITS"

Srdečně Vás zveme na výstavu bakalářských a diplomových prací studentů ateliéru Reklamní fotografie s názvem „END CREDITS“. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 14. 6. 2017 v 19:00 hodin ve 3. etáži Filmového uzlu Zlín (areál Filmových ateliérů – Filmová 689).

Slavnostní promoce absolventů FMK 2017

Výstava závěrečných prací atelierů Digitální design a Produktový design

Přijďte se podívat na výstavu závěrečný prací studentů ateliérů Digitální design a Produktový design, která se uskuteční od 16. do 30. června 2017 v Kulturním institutu Alternativa.

Pozvánka na vernisáž a výstavu bakalářských a diplomových prací ADS

Milí přátelé, přijměte mé pozvání na vernisáž výstavy diplomových a prací studentů Ateliéru Design skla, která se uskuteční v 64. budově areálu SVIT v 5. patře. Těším se na setkání. Srdečně Petr Stanický

Národní cena za studentský design 2017 vyhlášena!

Design Cabinet CZ, Moravská galerie v Brně a Slovenské centrum dizajnu vyhlašují další ročník soutěže Národní cena za studentský design.

Skvělé ocenění studentské práce v soutěži KALENDÁŘ ROKU 2017

Studentka 2. ročníku ateliéru Grafický design FMK UTB ve Zlíně Kristýna Londinová se umístila se svým návrhem kalendáře s názvem Pranostiky na 2. místě v prestižní kategorii DESIGN.

Animátoři slaví další úspěch - Krkavčí matka míří do Amsterdamu!

Bakalářský film studentky Noemi Valentíny "Krkavčí matka" byl z rekordního počtu 411 nominovaných prací vybrán odbornou porotou pro prezentaci v rámci 9. ročníku prestižního mezinárodního festivalu NEU NOW, pořádaného každoročně Sdružením evropských uměleckých škol (ELIA) v Amsterdamu.

Archívy aktualit: