1 2   Následující   ››

DESIGNBLOK´17

Jménem ateliéru Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně Vás srdečně zvu k návštěvě naší expozice na mezinárodní přehlídce designu Designblok ‘17 v Praze, v rámci které budou představeny vybrané studentské projekty. Akce bude probíhat od 26. 10. 2017 do 30. 10. 2017 vždy od 10:00 do 21:00 hod. v Průmyslovém paláci na výstavišti Praha Holešovice. MgA. Martin Surman, ArtD. Vedoucí ateliéru Průmyslový design

DESIGNBLOK´17

GO UPPER: Doller - Od myšlenky k realizaci

O inspirativním úspěchu projektu Doller nám přijdou popovídat jeho autoři Jirka Doležal a Honza Emler.

Soutěž o NEJ název budoucí galerie FMK

Děkanka FMK vyhlašuje soutěž o nejlepší název nové fakultní výstavní galerie

Přípravný kurz k přijímacímu řízení - ateliér Grafický design

Ateliér Grafický design pořádá pro zájemce o studium Přípravný kurz k přijímacímu řízení, který se uskuteční v sobotu dne 4. 11. 2017 od 9:00 do 17:00 hodin.

Prezentace o možnostech studia v zahraničí - oslava 30 let programu Erasmus

Rádi bychom pozvali všechny studenty se zájmem o výjezd do zahraničí na prezentaci o možnostech studia v rámci programu Erasmus+, která proběhne 18. 10. 2017 v přízemí budovy U13. Akce je součástí oslav 30 let programu Erasmus+.

Výběrové řízení na studijní a pedagogické mobility v Izraeli

Proděkan pro mezinárodní vztahy vyhlašuje výběrové řízení na studijní a pedagogické pobyty na Bezalel Academy of Arts and Design, Izrael v rámci programu Erasmus+ mezinárodní kreditová mobilita.

Pozvánka na vernisáž výstavy Josefov II

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy již druhého ročníku mezinárodního fotografického workshopu JOSEFOV II, která se koná v Bastionu IV v Josefově.

Přípravný kurz k přijímacímu řízení - ateliér Reklamní fotografie

Ateliér Reklamní fotografie pořádá pro zájemce o studium Přípravný kurz k přijímacímu řízení, který se uskuteční v sobotu dne 11. 11. 2017 od 9:00 do 17:00 hodin.

FIGURAMA 2017 - pozvánka

Srdečně Vás zveme na sympozium FIGURAMA 17, které tradičně hostí Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. Představí se zde to nejlepší ze studentské figurální kresby a malby z evropských uměleckých škol, včetně FMK UTB.

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v LS 2017/2018

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v LS 2017/18

Den otevřených dveří na FMK

V pátek 10. listopadu 2017 se na Fakultě multimediálních komunikací uskuteční Den otevřených dveří pro zájemce o studium ve studijních programech Výtvarná umění a Teorie a praxe audiovizuální tvorby.

Cambridge English Cambridge P.A.R.K. na UTB ve Zlíně

FHS ve spolupráci s Cambridge P.A.R.K. připravila pro studenty VŠ i SŠ zkoušky Cambridge English s místem konání přímo na UTB ve Zlíně.

CS.KOMIKS.17 - odstartoval 4. ročník komiksové soutěže!

Fakulta multimediálních komunikací UTB ve Zlíně a Rotary Club Brno City ve spolupráci s Galerií Vaňkovka a dalšími partnery vyhlašují 4. ročník komiksové soutěže.

Get Ahead! - Go Abroad!

Proděkan pro mezinárodní vztahy FMK vyhlašuje výběrové řízení na krátkodobé zahraniční studijní pobyty a pracovní stáže (Erasmus+, Freemover) v letním semestru akad. roku 2017/18.

1 2   Následující   ››

Archívy aktualit: