INSPIRELI AWARDS 2016

Hledá se světový talent! Připoj se k INSPIRELI AWARDS 2016!

Úspěch studentky zlínské fakulty v soutěži Talent Designu

O talentu a vysokém tvůrčím potenciálu studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati svědčí druhé místo Zdeňky Fuskové v soutěži Talent Designu.

Nabídka stáží v České televizi

Nabídka stáží v České televizi pro období říjen 2016 až leden 2017.

Ubytovací stipendium

Seznam studentů, kterým bylo přiznáno ubytovací stipendium na druhé stipendijní období akademického roku 2015/2016, tj. od 1. 1. 2016 do 30. 6. 2016, je zveřejněn na úřední desce FMK před studijním oddělením. Student si může údaje zkontrolovat po přihlášení na Portálu UTB pod volbou Moje studium – Moje údaje – Stipendia studenta. Ubytovací stipendium náleží studentům za každý celý kalendářní měsíc, kdy jsou studenti UTB. Výplata ubytovacího stipendia ve výši 700,- Kč/měsíc bude poukázána na účty studentů po 15. 7. 2016. Do 14. 6. 2016 si mohou studenti podat odvolání proti rozhodnutí.

Studentský workshop DŘEVO 2016

Ve dnech 20. - 29. června 2016 pořádá Nadace Tomáše Bati již 18. ročník mezinárodního studentského sochařského symposia Wood - Dřevo 2016.

Připomeňte si s námi úspěšnou výstavu Pairs in Squares!

Na sklonku loňského roku přivezli studenti FMK z Tokyo Design Weeku ceny Grand Prix University Award For Overseas a Sekisui Corporate Award za výstavu Pairs in Squares.

Kurs angličtiny pro vyjíždějící studenty univerzity

Fakulta humanitních studií připravila pro studenty všech fakult UTB, kteří plánují vycestovat do zahraničí v rámci programů Erasmus+ a Freemovers, kurz angličtiny s orientací na problematiku výjezdu (slovní zásoba, agenda spojená s výjezdem, atd.). Kurs se bude konat od 6. do 9. června 2016, uzávěrka přihlášek je 30. května 2016.

Grand Prix Mobitex 2016 poslal ceny na zlínskou fakultu

Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, který se konal 20. – 23. dubna 2016 na brněnském výstavišti, ocenil mladé české designéry. V rámci sekce studentského designu bylo uděleno 13 ocenění, z nichž pět putovalo na zlínskou fakultu. Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati z ateliérů Průmyslový design a Produktový design dokázali, že mají talent a tvůrčí potenciál.

Univerzita Tomáše Bati potřetí na Design Weeku v Miláně

Od 12. do 17. dubna 2016 se v zóně Ventura Lambrate na Milan Design Weeku prezentovali studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně interaktivní expozici Who first?

CZ.KOMIKS.15 zná své vítěze!

Ve středu 6. ledna zasedla odborná porota ve složení Tomáš Prokůpek, Lucie Lomová, Barbora Lungová, Richard Vodička a Ján Lastomírský a vybrala z celkem 39 soutěžních prací tři nejlepší z České republiky a tři nejlepší ze Slovenska.

Cambridge English s Cambridge P.A.R.K. na UTB ve Zlíně - termíny zkoušek

FHS ve spolupráci s Cambridge P.A.R.K., připravila pro studenty VŠ i SŠ zkoušky Cambridge English s místem konání přímo na UTB ve Zlíně.

Archívy aktualit: