1 2   Následující   ››

Přípravný kurz k přijímacímu řízení - ateliér Grafický design

Ateliér Grafický design pořádá pro zájemce o studium Přípravný kurz k přijímacímu řízení, který se uskuteční v sobotu dne 1. 11. 2014 od 9:00 do 17:00 hodin.

FMK zvolena za řádného člena CILECT

V pondělí 13. října 2014 byla na kongresu CILECT v Newport Beach Fakulta multimediálních komunikací zvolena jednohlasně za řádného člena CILECT.

Vyhlášení soutěže o iPad

Soutěž iPad K výhře iPadu Vám stačí kreativně zpracovat náš nový slogan k 20. výročí FaME Light your FaME. Zúčastnit se může každý, ať už student, učitel, zaměstnanec, kamarád, někdo z rodiny či z široké veřejnosti. Navíc sadu našich buttonků FaME obdrží každý účastník soutěže.

JAPANESE WOODWORK

Ateliér Průmyslový design navázal spolupráci s prestižními japonskými univerzitami. Pozvání přijali profesor Fumitaka Io z Yamaguchi Prefectural University a profesoři Akiyoshi Totoki a Satoshi Nishikawa z Musashino Art University. Ve středu 22. 10. a ve čtvrtek 23. 10. proběhnou ukázky tradičního japonského řemesla a nástrojů a prezentace současného japonského designu. Uskuteční se rovněž dva odborné workshopy věnované japonským řemeslným technikám práce se dřevem a unikátní metodě aplikace dýhy v produktovém designu. Workshopů se zúčastní studenti ateliéru Průmyslový design společně s japonskými, korejskými a čínskými studenty.

Úspěch studentky ARF A. Malinové

Studentka ateliéru Reklamní fotografie BcA. Andrea Malinová získala za soubor "My" v letošním ročníku Czech Press Photo cenu CANON JUNIOR AWARDS, která je udělována mladým fotografům do 25 let. Studentce blahopřejeme.

VÝSLEDKY VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA STUDENTSKÉ ZAHRANIČNÍ MOBILITY V LS 2014-15

Ateliér Průmyslový design - vernisáž výstavy "Anonymní" ohýbaný nábytek

Ateliér Průmyslový design se prezentuje vítěznými praceni studentů oceněných v mezinárodní designérské soutěži Grand Prix Mobitex Brno 2014. Srdečně Vás zveme na Vernisáž výstavy "Anonymní" ohýbaný nábytek v prostorách zámku v Bystřici pod Hostýnem v pátek 10. října 2014 v 17 hodin.

Přípravný kurz k přijímacímu řízení - ateliér Reklamní fotografie

Ateliér Reklamní fotografie pořádá pro zájemce o studium Přípravný kurz k přijímacímu řízení, který se uskuteční v sobotu dne 15. 11. 2014 od 9:00 do 17:00 hod.

Ateliér Design skla - Designblok Praha 2014

Ateliér Design skla UTB ve Zlíně si pro letošní Designblok 14 připravil instalaci pod názvem “Magické Působení”. Jedná se o multimediální instalaci, propojující současné vizuální umění s prvky konceptuálního designu.

Výstava BIOTYPO v Belgii

Ve dnech od 11. do 31. října 2014 se v Galerii Meilief v belgickém Izegemu koná výstava projektů z písma a typografie studentů ateliéru Grafický design, které vznikly pod vedením M. A. Lenky Baroňové. Akce se koná pod záštitou Kabinetu teoretických studií v rámci Českých týdnů.

Pozvánka na výstavu fotografií studenta ARF Michala Buráně

Zveme Vás na vernisáž výstavy fotografií studenta ateliéru Reklamní fotografie Michala Buráně, která se uskuteční v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně (přízemí 14. budovy továrního areálu) v úterý 30. září 2014 od 17:00 hodin. Výstava potrvá do 9. listopadu 2014.

Amatérská liga v badmintonu a squashi

Jsi začátečník, středně pokročilý nebo pokročilý hráč? Právě pro tebe je určen projekt „VAŠE LIGA“, který běží již několik let téměř v každém vysokoškolském městě a sdružuje amatérské sportovce všech úrovní.

1 2   Následující   ››

Archívy aktualit: