Úvodní soustředění Komunikační agentury

Dne 22. a 23. 9. 2014 proběhne úvodní soustředění Komunikační agentury FMK UTB ve Zlíně pro 1. ročníky FMK.

Ebola - Upozornění Hlavního hygienika ČR

Hlavní hygienik ČR vydal upozornění pro osoby, které přicestovaly z oblastí, postižených epidemií onemocnění, vyvolaného virem ebola.

Výběrové řízení na studijní pobyty a pracovní stáže (ERASMUS+, FREEMOVER) v LS 2014/2015

Proděkan pro mezinárodní vztahy Fakulty multimediálních komunikací vyhlašuje výběrové řízení na krátkodobé zahraniční studijní pobyty (Erasmus+, Freemover) a pracovní stáže (Erasmus+) v letním semestru akad. roku 2014/15. Písemné přihlášky zasílejte pí Evě Prokopové na adresu: FMK UTB ve Zlíně, Štefánikova 2431, 76001 Zlín, či doručte přímo do její kanceláře (U41/204).

Pozvánka na vernisáž prací studentů ateliéru Design skla "Magické působení"

Zveme vás na vernisáž výstavy ateliéru Design skla s názvem MAGICKÉ PŮSOBENÍ, která se uskuteční v Galerii Bernarda Bolzana v Těchobuzi (okres Pelhřimov) dne 6. 9. 2014 od 14.00 hodin. Výstava potrvá do 6. 10. 2014.

Ateliér Vizuální komunikace se 1. září 2014 mění na ateliér Digitální design

V souvislosti se zatím poslední reakreditací studijního programu Výtvarná umění dochází od prvního dne nového akademického roku ke změně názvu ateliéru Vizuální komunikace na Digitální design.

Časový plán akademického roku 2014/2015 ke stažení

Stáhněte si zde časový plán akademického roku na FMK a nainstalujte si jej do svého počítače, tabletu či telefonu!

Nuda na promocích? Ve Zlíně ne!

Promoce absolventů vysokých škol patří k velmi slavnostním okamžikům v životě. Slavnostní ceremoniál má svá pravidla a je spojen s důstojností a vážností akademického prostředí. Studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ukázali, že promoce je možné užít si i jinak, zcela netradičně.

Archívy aktualit: