Další významný úspěch absolventky ARF Venduly Knopové

Vendula Knopová, nedávná absolventka ateliéru Reklamní fotografie, získala v úterý 21. 3. 2017 po několika významných úspěších na fotografických festivalech v zahraničí

Úspěch studentky ateliéru Design skla

Dobrý den, rádi bychom vás informovali o úspěchu studentky ateliéru Design skla Zdeňky Fuskové, která vyhrála první místo v mezinárodní sklářské soutěži Junior Glass Ways s prací Zlom. Jedná se o řízené praskání skla, které je následně znovu spojeno do kompozice padaných stromů. V rámci této mezinárodní soutěže se ateliér Design skla umístil na prvním místě již po šesté. Obstál v konkurenci všech ateliérů skla v České Republice, Litvy, Irska, Číny, Polska, Slovenska, Litvy, Rumunska, Finska, Slovinska, Estonska. Celkový počet přihlášených prací studentů vysokých škol bylo 54. http://www.juniorglassways.com/?page_id=517 http://artalk.cz/2017/02/24/tz-mezinarodni-soutez-mladych-sklaru-junior-glass-ways/ https://www.facebook.com/juniorglassways/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

Nabídka krátkodobých stipendií programu DAAD

Dovolujeme si Vás upozornit na nově vypsanou uzávěrku přijímání žádostí o krátkodobá stipendia DAAD.

Přípravné kurzy pro zájemce o studium

Ústav marketingových komunikací Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně pořádá přípravné kurzy pro zájemce o studium v bakalářském a navazujícím magisterském studijním programu Mediální a komunikační studia, studijní obor Marketingové komunikace v prezenční a kombinované forma studia.

Pozvánka na přednášku ext. odborníka: Lenka Sýkorová – ACTION GALLERIES

Přijměte pozvání na přednášku teoretičky a kurátorky současného umění Lenky Sýkorové, v níž představí projekt ACTION GALLERIES, mapující českou nezávislou galerijní scénu uplynulých 20 let.

Cena Galérie NOVA: Sklo 2016

Čtyři studentky ateliéru Design skla zaznamenaly úspěch v soutěži, spoluorganizované slovenskou sklářskou firmou Rona.

FMK v žebříčku nejúspěšnějších českých škol v oblasti obalového designu

Studenti FMK se v počtu ocenění v rámci soutěže Young Package umístili na druhém místě.

Národní divadlo hledá umělecké projekty

Národní divadlo v Praze hledá umělecké projekty, které jednotlivci a tvůrčí týmy mohou uvést v rámci dvou open call výzev na Piazzetě/Náměstí Václava Havla a v přízemí Provozní budovy B.

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2017/2018

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2017-18.

Pozvánka na výstavu ateliéru Design skla

Srdečně Vás zveme na výstavu: ATELIÉR DESIGN SKLA UTB VE ZLÍNĚ VýstUP, PETR STANICKÝ Myspace Vernisáž: 22. února 2017 v 18.00 hodin Výstava potrvá do 21. dubna 2017.

Diplomem to nekončí! - Erasmus+ konečně i pro absolventy!

Proděkan pro mezinárodní vztahy FMK vyhlašuje výběrové řízení na absolventské pracovní stáže v zahraničí financované z programu ERASMUS+.

Pozvánka na přednášku Torda Boontje "Electro Craft"

Přijměte pozvání na veřejnou přednášku Torda Boontje s názvem Electro Craft, která se uskuteční v úterý 7. 2. 2017 v 17:00 v přednáškovém sále 131, budova rektorátu UTB.

Archívy aktualit: