Team Collaboration and User Experience

Zveme vás na seminář kanadského designéra českého původu Vlada Mullera, který se uskuteční 20.4. 2018, od 9 hod. v Centru kreativních průmyslů UPPER.

made in paper - udělejte si výlet do Milána!

Přijměte pozvání na zahájení společné česko-slovenské výstavy made in paper, která bude probíhat během příštího týdne v Českém centru v Miláně.

Soutěž Falling Walls Lab

Jste student, vědec nebo začínající podnikatel? Máte skvělý projekt nebo řešení problému a dokážete jej představit ostatním ve 3 minutách? Přihlaste se do mezinárodní soutěže Falling Walls Lab a vyhrajte cestu do Berlína a účast na celosvětovém finále. České národní kolo proběhne 16. května 2018 v brněnském vědeckém centru Vida!

Rektorský den sportu

Dne 26. dubna 2018 se uskuteční Rektorský den sportu.

Ateliér Prostorová tvorba zve na výstavu Kouzelný svět optiky

Atelier Prostorová tvorba vás srdečně zve na výstavu Kouzelný svět optiky ku příležitosti 85. výročí vzniku optického průmyslu v Československu a založení firmy Optikotechna/Meopta v Přerově. Výstava je přístupná od 23.3. do 20.5.2018 ve Vlastivědném muzeu v Olomouci.

Studenti ateliéru Design skla byli oceněni na soutěži Junior Glass Ways

Studenti ateliéru Design skla byli oceněni na soutěži Junior Glass Ways. Nikola Kovalíková s designovými zrcadly Symbióza vyhrála druhé místo a Tomáš Krejčí s objektem Nafukovačka získal Cenu poroty na mezinárodní soutěži sklářský škol. Do soutěže se letos přihlásili studenti z 20 škol ze 13 zemí (Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Irsko, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Polsko, Rumunsko, Skotsko, Slovensko, Slovinsko). Odborná porota vybírala z 76 přihlášených soutěžících. Gratulujeme.

Výsledky výběrového řízení na studentské zahr. mobility v ZS 2018/2019

Výsledky výběrového řízení na studentské zahraniční mobility ERASMUS+ (včetně KA107) a Freemover (studijní pobyty a pracovní stáže) v zimním semestru 2018/2019.

Ateliér Design skla vystavuje v Huti na Františku v rámci soutěže Junior Glass Ways

Od soboty 3. března se můžete v Cestách skla o.p.s. na Sázavě setkat s pracemi našich studentů Nikoly Kovalíkové, Tomáše Krejčího a Mikuláše Starého vystavenými v rámci mezinárodní soutěže sklářských škol Junior Glass Ways.

Ateliér Design skla vystavuje v Domě umění v Ústí nad Labem

Ateliér Design skla vystavuje v Domě umění v Ústí nad Labem. Zdeňka Fusková a Tomáš Krejčí z ateliéru Design skla vystavují v Domě umění Ústí nad Labem na výstavě Iluze designu. Výstava reflektuje tendence přesahů umění do designu a designu do umění v tvorbě mladých autorů z České republiky. Na výstavě můžete vidět i dílo z kolekce Lúčetone naši absolventky Ivany Zuskinové a jejich kolegů. Jejich kolekce vyhrála letošní ročník ceny EDIDA od Elle decor.

CS.KOMIKS.17 zná své vítěze! Porota posuzovala rekordních 68 prací

Dne 5. ledna zasedla odborná porota ve složení Tomáš Prokůpek, Lucie Lomová, Barbora Lungová, Richard Vodička a Adela Hrivnáková a vybrala z celkem 68 soutěžních prací tři nejlepší z České republiky a tři nejlepší ze Slovenska.

Archívy aktualit: