UTB

Fakulty a součásti Otevřít navigaci

Rozvoj univerzity

Rozvoj studijního prostředí na UTB ve Zlíně

Registrační číslo projektu: CZ.02.2.67/0.0/0.0/17_044/0008536

Rozvoj studijního prostředí na UTB ve Zlíně (RSP) je opravdu velký a nákladný projekt, který zajistí, abyste na univerzitě měli ještě lepší, modernější a pohodlnější podmínky pro studium, výzkum a přípravu na den, kdy opustíte svou alma mater a vyrazíte s kůží na trh (práce).

Podívejte se na stručný popis toho, co jsme pro vás v rámci RSP připravili

Zavedení jednotných prezentačních míst

Už žádné zapojování projektoru, hledání ovladače hlasitosti a rozhozené formáty prezentace! Nové přednáškové „karaoke“ pulty umožní rychlý a bezproblémový start semináře ve všech učebnách univerzity.

Lepší technologie pro výuku

Stalo se vám někdy, že jste ze zadních řad neviděli a neslyšeli, co se vám lektor snaží sdělit? Nové výkonné projektory, rámová projekční plátna a ozvučení místností zajistí, že už vám nic neunikne.

Modernizace počítačových učeben

Zapomeňte na točící se kolečka při práci s PC. Se zásilkou nového hardwaru do počítačových učeben na FAI a FaME je tohle minulostí. Do ateliérů FMK navíc přibydou i super výkonné počítače, které nerozhodí ani ten nejnáročnější grafický nebo animační program.

Nový nábytek v učebnách

Stovky pohodlných sedaček v posluchárnách FAI, antistatické židle do laboratoří a ergonomické posezení pro dlouhou práci za počítačem. To vše, aby se vám o trošku lépe a zdravěji vzdělávalo.

Specializované vybavení

Tady to začíná být opravdu zajímavé. Můžete se těšit na neuromarketingovou laboratoř pro markeťáky, tlumočnické a překladatelské učebny pro filology, výukové modely lidí pro zdravotnické programy, rheofermentometr, lyofilizátor, atomový absorpční spektrometr, detektor pro maloúhlový rozptyl RTG paprsků a desítky dalších hi-tech kousků do laboratoří a učeben.

Pořízení elektronických knih

S přístupem k hromadě publikací od prestižních zahraničních vydavatelství jako Ebsco, Elsevier, Taylor & Francis, Emerald a Wiley nebudete mít problém se sháněním těch nejkvalitnějších zdrojů pro váš výzkum v jakémkoliv oboru.

 

Prohlédněte si galerii realizovaných částí projektu

Zavřít

Fakulty a součásti